anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

4 września zmiany w warunkach Super Sprzedawcy

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

Przypominamy o zbliżających się zmianach, które zapowiadaliśmy kilka miesięcy temu.

Od 4 września 2023 r. tytuł Super Sprzedawcy otrzymacie automatycznie, jeśli: 

  • macie konto firmowe bez statusu apteki
  • Wasza jakość sprzedaży będzie na poziomie Super + lub Super przez co najmniej 14 z ostatnich 30 dni – nie muszą to być dni następujące po sobie
  • Wasza jakość sprzedaży będzie na poziomie nie niższym niż Dobry przez co najmniej ostatnie 30 dni
  • macie minimum 50 zamówień w ciągu ostatnich 30 dni. 

Nowy sposób kwalifikacji do programu Super Sprzedawca

Od 4 września zmienimy również sposób kwalifikacji do programu. Będziemy ją przeprowadzać codziennie dla wszystkich sprzedających – na podstawie wyników jakości sprzedaży

W związku ze zmianami do panelu dodaliśmy dwie nowe sekcje. Dzięki nim sprawdzicie, jak kształtował się Wasz poziom jakości sprzedaży w ostatnich 30 dniach i dowiecie się, czy spełniacie nowe warunki programu Super Sprzedawca.

Jeśli przed 4 września będziecie mieć tytuł Super Sprzedawcy, to utrzymacie go na obecnych zasadach do dnia kolejnej kwalifikacji. Od dnia następnej kwalifikacji:

  • będą już obowiązywać nowe warunki programu i to zgodnie z nimi otrzymacie (lub nie) tytuł Super Sprzedawcy
  • codziennie będziemy sprawdzać, czy spełniacie nowe warunki programu. Oznacza to, że każdego dnia macie szansę na zakwalifikowanie się do programu, ale możecie też stracić tytuł Super Sprzedawcy.

Jeśli do 3 września nie będziecie mieć tytułu Super Sprzedawcy, to 4 września możecie go otrzymać na nowych zasadach. Gdy spełnicie nowe warunki programu, tytuł Super Sprzedawcy przyznamy Wam automatycznie. Utrzymacie go tak długo, jak będziecie spełniać warunki programu.

Co zyskacie dzięki tej zmianie

  • Zasady programu są prostsze. Obecnie, aby otrzymać tytuł Super Sprzedawcy, musicie spełnić 4 warunki – wcześniej było ich 10.
  • Tytuł Super Sprzedawcy przyznajemy głównie na podstawie ogólnego poziomu jakości sprzedaży. Oznacza to, że pojedyncze sytuacje (na przykład wystawiony komentarz czy rozpoczęta Dyskusja) nie wpływają bezpośrednio na Wasz udział w programie.
  • Macie większe szanse na tytuł Super Sprzedawcy. Do programu mogą dołączyć nowi sprzedający – na przykład ci, którzy nie otrzymali jeszcze 100 ocen od kupujących.
  • Tytuł Super Sprzedawcy przyznajemy automatycznie. Nie musicie już zgłaszać się do programu.
  • Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w jednym miejscu. Dane dotyczące zarówno jakości sprzedaży, jak i swojego udziału w programie, sprawdzicie w zakładce Jakość mojej sprzedaży.

Już dziś zajrzyjcie do zakładki Jakość mojej sprzedaży, żeby sprawdzić czy spełniacie nowe warunki programu. 

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

Bezsensowny program , nic poza niewiele widocznym znaczkiem .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria potwierdzam, lipiec miałem sierpień straciłem przez negatywa żadnych zmian nie odczułem 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 od początku programu straciłem na 1 miesiąc , dość dawno temu , ale jak pamiętam poza utratą znaczka nic wielkiego się nie wydarzyło .

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

e tam

Kiedyś to było ...

Cała nasza firma nosiła koszulki z napisem "super sprzedawca allegro" otrzymane

od serwisu

a teraz te bluzki się zeszmaciły (ze starości  🙂  ) podobnie jak zalety wynikające z  tego programu

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

@nat_not  Fajnie, jeszcze tylko poproszę o informację, co daje tytuł "Super Sprzedawcy" (poza oczywiście satysfakcją, że jestem super). Mam go praktycznie od początku, poza krótkimi okresami, gdy nie prowadziłem sprzedaży.

Kiedyś były jakieś drobne bonusy, jak monety do rozdania kupującym, osobne forum czy szybszy kontakt z obsługą - że o drobnych zniżkach na prowizje nie wspomnę...

oznacz moderatorów

nikl
#14 Krzewiciel#

Ten program nie ma żadnego sensu, bo jakość jest wadliwie liczona, a zgłaszane błędy projektowe i logiczne nie są naprawiane. Często trzeba pogorszyć jakość, aby uzyskać więcej punktów jakości, co jest kompletnym absurdem. Proszę klientów aby otwierali dyskusje bo to poprawia jakość. Proszę o zwroty, bo to też poprawia punktację. Dołożenie do oferty większej ilości krótkich przedmiotów, a mniej długich poprawia jakość. Chore do kwadratu! Urlop pogarsza oceny jakości, choć prawa człowieka zabraniają represji za urlop lub chorobę. Odebranie przypadkowe dwóch gwiazdek przy wszystkich piątkowych ocenach i wszystkich pozytywach odejmuje ponad 1000 punktów jakości! Dobrego Sprzedawcę oceniacie wtedy gorzej niż oszusta. Jaki to wszystko ma sens?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@nikl Nie szukaj tu logiki bo jej i tak nie znajdziesz . 

oznacz moderatorów