anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allego One - brak możliwości zamówienia podjazdu

kilowat_net
#11 Animator#

Dzień dobry

Proszę o wyjaśnienie sytuacji. Kupujący wybrał wysyłkę do Allegro One Box- dostawa dzisiaj. Etykiety się wygenerowały, ale nie mogę zamówić podjazdu na dzisiaj. Wyświetla mi się tylko jutrzejsza data i to w dziwnych godzinach 8:00 - 6:30.

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

allone.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kilowat_net czy problem dotyczy zamówienia z wczoraj numer 5e70ccf0-dfcb-11ee-9d41-af334c1ac5c3? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

Tak. Oraz 861bcbe0-dfb4-11ee-9d41-af334c1ac5c3

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kilowat_net dziękuję. Sprawdziliśmy Twoje zamówienia i wygenerowałeś etykietę w deklarowanym czasie, więc wszystko jest w porządku. Natomiast sam podjazd powinieneś zamówić na jutro, ponieważ na Twoim kodzie pocztowym już jest za późno na zamówienie podjazdu jeszcze dziś. Kwestię wyświetlania godziny 6:30 zbadamy dokładnie, więc dzięki za zgłoszenie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

Nie jest w porządku, bo Kupujący chce mieć zamówienie dzisiaj. Zawsze kuriera po odbiór zamawiałem około godziny 8-9 i przyjeżdżał koło 10-11. Czy cokolwiek się zmieniło z godzinami podjazdu? Jeszcze wczoraj zamawiałem podjazd kuriera "dostawa dziś" w godzinach 8-10. Proszę sprawdzić np zamówienie 28ee1f50-df86-11ee-bdfd-3361e0d3ad12 Do której w takim razie trzeba zamawiać kuriera?

oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Proszę o odpowiedź co z tym fantem. Wczoraj, bez zapowiedzi, zostały zmienione godziny graniczne zamówienia kuriera dla mojego kodu pocztowego na godzinę 6:00. To praktycznie wyłącza usługę Allegro One - dostawa dzisiaj, bo musiałbym w nocy kuriera zamawiać. Z tego co się dowiedziałem rozmawiając z waszą infolinią "to błąd", ale dzisiaj nadal jest 6:00. Jak w takim razie realizować zamówienia "Allegro One - dostawa dzisiaj"?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kilowat_net W prowadzonej korespondencji nr 40712907 widzę, że osoba obsługująca Twoje zgłoszenie przekazała tę sprawę do konsultacji. Proszę Cię o cierpliwość. Wkrótce otrzymasz odpowidź.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów