anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Ceny obniża cenę poniżej opłacalności

MAMY ROZWIĄZANIE!
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, nie bardzo mogę zrozumieć ten system. Mam na sprzedaż kamerkę internetową za 118,99. Po zgłoszeniu do Allegro Ceny, Allegro zmniejsza ją do 94,88, ale "wyrównuje" cenę o zaledwie 1,94 zł. Tymczasem w hurtowni kupiłem kamerkę za 92,25, a prowizja od sprzedaży to 3,88. Jestem więc o 69 gr, do tyłu. To niewiele, ale chyba nie na tym polega handel. Chyba, że coś tu przeoczyłem?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny Podaj mi proszę dokładny numer tej oferty (kamerki internetowej). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Oferta nr 13383292910

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny Oferta 13383292910 nie ma obniżonej ceny w programie Allegro Ceny, dodam jeszcze, że cofnąłeś zgodę na uczestnictwo oferty w Allegro Ceny 17 kwietnia.

Czy masz na myśli program AlleObniżka? Jeżeli tak, to zgodziłeś się obniżyć cenę do 96.82 zł, zatem obniżka w wysokości 1,94 zł jest prawidłowa (96.82 - 1,94 = 94,88).

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Zrzut ekranu 2023-04-19 114731.jpg

 

Ale u mnie widzę, że to Allegro Ceny...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@warsztatmedialny Otrzymałam odpowiedź, że nazewnictwo w Rozliczeniach z Allegro jest niepoprawne, ale trwają prace nad wdrożeniem poprawki. Oferta 13383292910 jest w programie AlleObniżka. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
warsztatmedialny
#10 Popularyzator#

Dziękuję za pomoc. Widać nie tylko ja się gubię w tych promocjach:)

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@warsztatmedialny  allegro obniże cene dokładnie o tyle ile otrzymyjesz wyrównania w programie allegro ceny. Jesli obniża o 10 zł - tyle dopisuje Ci do rozliczeń, jeśli obniża o 30zł - dopisuje Ci 30 zł.

Kwota 3,88 to prawdopodobnie dopłata do wysyłki w smarcie, zupełnie niezależna od obniżki ceny przez allegro.

NIezaleznie od tego czy miałbyś obniżona cene czy nie to zapłaciłbyś prowizje + 3,88 dopłaty do smarta

oznacz moderatorów
SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

A chciałbym się dowiedzieć jak to jest u mnie bo ja nie widzę w rozliczeniachz allegro zwrotów allegro za moje obniżenie ceny w allegro ceny.

 

Nr oferty 15121657694

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@SuplioVivo Środków nie dostajesz na saldo, różnicę rozliczymy pomiędzy ceną pierwotną i ceną po obniżce w formie wyrównania, które zmniejszy Twoją należność względem Allegro. Wyrównanie odejmowane jest od Twoich rozliczeń z Allegro od razu po sprzedaży i pomniejsza wartość faktury.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

Chmm;; nie rozumiem ; gdzie widzę dokładnie widzę kwotę wyrównania za konkretną sprzedzaż??

oznacz moderatorów
SuplioVivo
#7 Wielbiciel#

A chciałbym się dowiedzieć jak to jest u mnie bo ja nie widzę w rozliczeniachz allegro zwrotów allegro za moje obniżenie ceny w allegro ceny.

 

Nr oferty 15121657694

oznacz moderatorów