anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Czechy ! problem z wyłączeniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Otwieram w swoim allegro mój asortyment i wyskakuje tablica z informacją, że mogę sprzedawać w allegro Czechy. Fajnie, ale jak ją wyłączyć aby móc korzystać z mojego asortymentu?  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  błąd ekranubłąd ekranu

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Client:44052296
#21 Demiurg#

@BURZYNSKID a co się dzieje jak Klikniesz Zobacz udostępnione oferty u nas komunikat zniknął 

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Zrzut ekranu (9).png

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Mogę przewijać do końca, ale wyłączyć tego nie mogę.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@BURZYNSKID 

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/rynki-zagraniczne#co-zrobic-zeby-moje-oferty-nie-pojawialy-sie-...

Widocznością swoich ofert na allegro.cz możesz zarządzać w miejscach, w których obecnie decydujesz o warunkach swoich ofert. Zrobisz to w zakładce Mój asortyment, na formularzu wystawiania lub przez API. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@BURZYNSKID tu masz podczas wystawiania lub edycji produktu 

fgf.jpg

Lub zaznaczasz hurtem oferty które chcesz dodać lub usunąć i na dole edytujesz rynki 🙂

frrf.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Moje pytanie to: 

To jak korzystać z zakładki mój asortyment? skoro nie można się przełączyć na normalny układ.

Czy zakładka mój asortyment przestała istnieć?

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Moje pytanie brzmi. Jak wyłączyć reklamową informację a nie dostępność na rynkach zagranicznych

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@BURZYNSKID nie ma możliwości wyłączenia tych informacji. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

To jak korzystać z zakładki mój asortyment? skoro nie można się przełączyć na normalny układ.

Czy zakładka mój asortyment przestała istnieć?

oznacz moderatorów
BURZYNSKID
#13 Ambasador#

Rozwiązałem problem. Należy wejść przez okno dialogowe "zobacz asortyment" a następnie przełączyć się na Rynek i wybrać odpowiedni. Informacja znikła i więcej się nie wyświetla.

oznacz moderatorów