anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Day

MAMY ROZWIĄZANIE!
Cogia
#8 Zapaleniec#

Witam, chciałbym wiedzieć, czy jeśli chcesz uczestniczyć w Dniach Allegro jako sprzedawca, musisz wybrać jakieś produkty do przecenienia? Jeśli uczestniczysz w Allegro Days jako sprzedawca, ile musisz zapłacić i jakie korzyści z tego będziesz mieć? Czy ktoś może mi krótko przedstawić?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Cogia Cześć, wszystkiego dowiesz się z tego artykułu: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/promowanie-ofert/czym-jest-akcja-allegro-days-i-jak-wziac... 

Do akcji możesz zgłosić oferty, których cenę obniżysz o co najmniej 10% i spełniają określone warunki (parametr stan nowy, kup teraz, a cena w ofercie musi być równa lub niższa od najpopularniejszej ceny tego produktu w innych ofertach – sprawdzisz to w Przeglądzie cen). 

Opłaty za udział w akcji: 

  • dodatkową prowizję Strefy Okazji
  • jednorazową opłatę w wysokości 99 zł brutto
  • jeśli zgłosisz więcej niż 100 000 ofert – dopłatę 1 zł brutto za każdą następną ofertę, która przekroczy ten limit. 

W zgłoszonych do akcji ofertach zyskasz oznaczenie Allegro Days i będą się one wyświetlały w Strefie Okazji i na stronie głównej. W ciągu 30 dni po zakończeniu akcji otrzymasz także pakiety Wyróżnień (19 zł/10 dni). Ich liczba zależy od wysokości obniżki, którą ustawisz w swojej ofercie.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
1FOBOS1
#8 Zapaleniec#

Witam ,

Przypadkowo aktywowałam kampanię Allegro Days , ale nie chcę zgłaszać swoich ofert . Czy jeśli nie zgłoszę żadnej oferty zostanie mi naliczona jakaś opłata ? np : ta 99zł brutto ? Jeśli tak to czy można to jakoś dezaktywować ?

oznacz moderatorów
AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

Dobrze przekalkuluj czy Ci się opłaca, bo dla mnie to zdzierstwo.

oznacz moderatorów
Cogia
#8 Zapaleniec#
Dlaczego tak twierdzisz i czy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami z jego użytkowania?
oznacz moderatorów
Cogia
#8 Zapaleniec#

Aktywowałem Dzień Allegro w Centrum Rabatowym, aby zmienić jego status z przysługujące na aktywny, ale jeśli nie wyślę oferty do oficjalnego przeglądu, to chciałbym wiedzieć, czy zostanę za to obciążony?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Cogia Nie. Aktywowanie promocji daje Ci możliwość skorzystania z niej. Jeśli tego nie zrobisz, koszty nie będą naliczane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
1FOBOS1
#8 Zapaleniec#

Witam ,

Przypadkowo aktywowałam kampanię Allegro Days , ale nie chcę zgłaszać swoich ofert . Rozumiem że jeśli nie zgłoszę żadnej oferty to nie zostanie mi naliczona żadna opłata ? np : ta 99zł brutto ?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1FOBOS1 skonsultuję to z zespołem, czy aby na pewno ta opłata nie będzie naliczona na Twoim koncie i wrócę do Ciebie z potwierdzeniem, gdy tylko dostanę odpowiedź. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Cogia
#8 Zapaleniec#

Jestem w tej samej sytuacji i na podstawie odpowiedzi moderatora nat_not, nie sądzę, że zostanę obciążony.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@1FOBOS1 @Cogia zgodnie z obietnicą wracam z potwierdzeniem, że jeśli nie zgłosicie ofert do tej akcji, nie naliczymy na Waszych kontach opłat z tego tytułu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
1FOBOS1
#8 Zapaleniec#

.

 

oznacz moderatorów