anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro kasuje moje oferty sprzedaży zgodne z regulaminem nie informując mnie o tym.

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

Allegro kasuje moje oferty sprzedaży zgodne z regulaminem nie informując mnie o tym.Od ok miesiąca z allegro zaczęły znikać moje oferty sprzedaży,które nie naruszały regulaminu sprzedaży.Oczywiście allegro nie raczyło mnie nawet o tym poinformować dlatego domniemam,że ktoś z obsługi robi to celowo.Zawsze stosuje się do zasad przy wystawianiu ofert,allegro je zatwierdza i są wystawiane,a nagle po tylu latach są kasowane.Kto za to odpowiada i jak powinno zostać to przywrócone?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

mdrogeria
#21 Demiurg#

paulina48666445 tło na miniaturkach ma być BIAŁE !! , masz 90% ofert do poprawy 

oznacz moderatorów

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

Wszystkie moje oferty są wystawiane na białym tle!!! Jakim prawem allegro kasuje moje oferty nie informując mnie o tym? Powinnam dostać powiadomienie o rzekomych ofertach,które powinny być poprawione,a nie allegro bez żadnego powiadomienia je kasuje.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@paulina48666445 Paulinko , masz na imię tak jak moja Synowa 😄 .... to nie jest białe tło 

Bez tytułu.png

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@paulina48666445 mniej więcej powinno być tak 

Koszula-Jeansowa-Dolls-40-L-removebg-preview.png

oznacz moderatorów

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

Tło jest odpowiednio białe ale podczas robienia zdjęć pada niewielki cień. Podczas wystawiania ofert nigdy nie dostałam żadnego zgłoszenia od allegro,że tło jest nie odpowiednie i oferty były akceptowane przez allegro.

oznacz moderatorów

auto_sfera2000
#10 Popularyzator#

Chyba, nie chcesz powiedzieć, że myślisz, że w czasie tych 0,1 sekundy po kliknięciu wystaw, ktoś sprawdza poprawność twojej oferty?

Ludzie piszą ci, gdzie jest błąd, a twoja odpowiedź to: "To totalna bzdura. Proszę o przedstawienie..."

"Tło jest odpowiednio białe ale podczas robienia zdjęć pada niewielki cień."

A jakby padał większy cień, to zdjęcie byłoby prawie czarne, a ty nadal będziesz mówić, że "przecież tło jest białe"? Jak nie jesteś w stanie zrobić zdjęć tak, żeby tło było idealnie białe, to musisz to poprawić w "edytorze grafiki" dla zdjęcia do miniaturki i tyle.

Nie mówię, że uważam tę zasadę w allegro za mądrą, ale jest jaka jest i wszyscy sprzedający się z tym męczą!

oznacz moderatorów

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

Proszę czytać ze zrozumieniem i od początku...Oferty były wystawione już kilka lat wstecz i nie było z niczym wcześniej problemu,a jeżeli coś jest nieodpowiednie powinno zostać usunięte dużo wcześniej.Allegro sprawdzało moje oferty kilkukrotnie podczas wyjaśniania innej sprawy i do niczego się nie przyczepili,a nagle z dnia na dzień zamknęli mi tyle ofert bez żadnego powiadomienia...Na allegro jest bardzo dużo ofert innych sprzedawców z bardzo ciemnym tłem i jakoś nie są kasowane...

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

przy wystawianiu oferty nikt tego nie weryfikuje. Dopiero w późniejszym czasie zostały one zgłoszone przez jakiegoś życzliwego i stąd usuwanie aukcji.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

Z tego co się orientuję allegro jak usuwa takie oferty za każdym razem informuję o tym osobę wystawiającą oferty,a nie je tak po prostu kasuje.Po usunięciu przez allegro ofert powinnam dostać e-mail z powiadomieniem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tło ma być odpowiednio białe a konkurencja jak widzi oferty które łamią te zasady to może zgłosić je do allegro i zostają usunięte .

oznacz moderatorów

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

To totalna bzdura. Proszę o przedstawienie takiego zgłoszenia do allegro przez konkurencję. To nie żadna konkurencja tylko wybitna inaczej osoba obsługująca allegro,która bezpodstawnie i bezprawnie kasuje moje oferty.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@paulina48666445 borykałem się z tym samym problemem , popraw i będzie ok.

oznacz moderatorów

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

No tak też bym zrobiła ale nie mam czego poprawiać ponieważ allegro usunęło moje oferty,których nie mam możliwości poprawy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@paulina48666445 nie zrozumiałaś mnie , popraw oferty aktywne bo Ci pousuwają po kolei wszystkie , a u mnie to robiła konkurencja i obecnie wiem nawet kto jest tak życzliwy .

oznacz moderatorów

paulina48666445
#9 Pomysłodawca#

Czyli tych ofert,które nie są dla mnie widoczne już nie przywrócą? A to da się jakoś sprawdzić kto to zgłasza? 

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@paulina48666445 "To nie żadna konkurencja tylko wybitna inaczej osoba obsługująca allegro" - jeszcze nie słyszałem o tym aby pracownicy allegro z własnej inicjatywy usuwali oferty niezgodne z regulaminem, natomiast widziałem jak przestają przyjmować zgłoszenia o nieregulaminowe miniaturki gdy są zbyt częste i mają za dużo pracy. 

oznacz moderatorów

auto_sfera2000
#10 Popularyzator#

"natomiast widziałem jak przestają przyjmować zgłoszenia o nieregulaminowe miniaturki gdy są zbyt częste i mają za dużo pracy."

Ale się przyznałeś 👨‍🎨

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@auto_sfera2000 ojej, to straszne. Każdy mógł to zobaczyć ponieważ te zgłoszenia były na AG. 


 

oznacz moderatorów