anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Kurier DHL Opinie

kostas11
#21 Demiurg#

Czy ktoś nadaje paczki DHL przez WzA i zanosi je do żabek ? Czy są jakieś problemy, spostrzeżenia, czy ktoś je skanuje w żabce po zaniesieniu i kiedy liczy moment nadania ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

A czy z DHLem też masz podpisana osobną umowe na firmę? Bo np z DPD mamy osobną umowę na firmę, wysyłamy jak leci sprzedaż z własnej strony internetowej, oraz allegro przez allegro dpd, tu kurier podjazd jak więcej niż 3 paczki , ale najczęsciej jest jedna, dwie i zanosimy na druga strone ulicy do punktu odbioru dpd. Ale żabkę też mam przez ulicę.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska z DHL nie mam ale bym nadawał przez WzA, po co tyle przewoźników, gdzie tu ekologia itp. mam Pocztę i InPosta, dwóch kurierów i sieć punktów i paczkomatów nie widzę sensu dodawać kolejnego i rozbijać paczki na większą ilość przewoźników i tak 96 % paczek idzie do Paczkomatów !!!

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@kostas11  no to my mamy dpd, poczta , paczkomaty i punkty, wcale nie tak dużo

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska zastanawiam się nad DHL bo mają stawiać automaty, a po co mam dodawać kolejnego przewoźnika który też dostarcza do żabek kiosków czy sklepów jak poczta, jaki to sens ?

UPS, DHL, Poczta itp. każdy zostawia w żabce co za sens dodawać kilku przewoźników 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@kostas11 Bardziej zastanawiam się nad jakością obsługi bo dpd to dno i chciałabym zmienic. O ile firmowe obsługuje ok, to allegrowe ........ 

Czy dhl podjeżdza po paczki? Czy trzeba zanosić do POP?  Bo akurat żabka naprzeciwko nie przyjmuje, ale znalazłam dwie przy metrze Natolin, wiec niedaleczko..

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AptekaNatolinska DHL, na razie odbiera za darmo 🙂

Kurier odbierze przesyłkę z adresu, który wskażesz w formularzu nadawczym. Tę opcję udostępniamy w cenie usługi podstawowej, czyli jest dla ciebie bezpłatna.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@kostas11 @AptekaNatolinska zamawiajcie TYLKO podjazd kuriera, za nadanie w punktach klienci Was "powieszą". Zakup piątek po 9 rano. Spakowanie i od razu do punktu nadania (przed 10 rano). I....zonk. Tak jak pisałem wcześniej kurier odbiera ok 8 rano. Czyli już był. W soboty i niedziele nie jeżdżą. Czyli odbierze w poniedziałek. Z punktu POP - DHL ma dwa dni robocze na dostawę - czyli : środa. Oznacza to czas dostawy od nadania: 6 dni ! Nie chcielibyście słyszeć opinii kupującej....

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@pinsplash już z kurierem gadałem przyjeżdża koło 12 🙂 i tak nie będę miał dla tej usługi szybkich nadań, pominę i też mam nadzieję że będą to wybierać jak pocztę dwa razy na 100 zamówień 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

BAXARO5
#8 Zapaleniec#

Najgorsza firma kurierska. 3 dni (na razie) paczka leży w docelowym oddziale a oni nie mają zamiaru jej dostarczyć. Po prostu banda **piiip**ów. Skorzystałem pierwszy i ostatni raz z dhl. A przesyłka po takim czasie będzie wracać do nadawcy. Są tam części samochodowe kupione na allegro, ale ze względu na czas dostawy zmuszony byłem do kupienia w hurtowni stacjonarnej więc ja jestem stratny, sprzedający z allegro, dhl tylko generuje straty a kontakt z nimi znacząco podnosi ciśnienie. Napiszę tak z ciekawości di ich centrali w Bonn ciekawe co oni na to.

oznacz moderatorów