anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro kurier DPD

chmielna12
#11 Animator#

W poniedziałek stworzyłem 4 przesyłki Allegro DPD. Nie zostały odebrane w poniedziałek. W dniu wczorajszym dzwoniłem do DPD, zlecili kurierowi odbiór do końca dnia. Kurier nie przyjechał. Na infolinii Pani stwierdziła, że figurują w systemie jakby kurier odebrał. Proszę o interwencję.

Chodzi o transakcje:

0d7b2bf5-8d0d-11ec-9b73-dfc9b38dd35b
96928e11-8ce1-11ec-88c8-6f08078d063d
9f98d5ba-8c18-11ec-ba42-6f08078d063d
d775d002-8b36-11ec-9e15-755752d086de
 

 

 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@chmielna12, w jakim narzędziu generujesz etykiety i zamawiasz podjazdy? Czy dysponujesz może numerami zleceń podjazdów?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Zamawiam w waszym nowym narzędziu

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

1000412554731U przykładowo

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@chmielna12, dziękuję Ci za te informacje. Poprosiłam o weryfikację tej sprawy. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@chmielna12, otrzymałam informację, że odbiór nie odbył się z powodu błędu po stronie przewoźnika. Wygenerowano jeszcze jedno zlecenie odbioru na dzisiaj (w godzinach 12-16). Mam nadzieję, że Twoje przesyłki zostaną odebrane. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

A Allegro i tak obetnie ocenę za nieterminowa wysyłkę

oznacz moderatorów

barbarkarzeszow
#9 Pomysłodawca#

Podobna sytuacja kiedy w paczkomatach nie ma miejsca , a paczkomatu nie można zmienić po wygenerowaniu etykiety. Nieterminowa wysyłka z nie naszej winy. Oceny w dół i program szybkich wysyłek idzie się ......!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@barbarkarzeszow, czy możesz dać znać, ile masz takich przesyłek? Wskażesz numery tych zamówień?  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

barbarkarzeszow
#9 Pomysłodawca#

Na szczęście na razie niewiele, bo sama zmieniłam paczkomat widząc co się dzieje a numery podaję :622105359263300132088487,622105259298220138933638,622105359205250137098622

oznacz moderatorów

barbarkarzeszow
#9 Pomysłodawca#

Przepraszam, podałam numery przesyłek a nie zamówień.Zamówienia sprawdzę wieczorem jeżeli jest taka potrzeba,

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@barbarkarzeszow, dziękuję! Natomiast numer zamówienia wygląda inaczej, np. tak: 
580a72a2-5c0e-11ec-8588-4d435d818836. 🙂 Numery, które wysłałaś to numery listów przewozowych. 🙂

@AGLOPRIMA2 dobrze Ci doradziła. Spróbuj nadać przesyłkę w innym paczkomacie nadawczym. 😊

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

barbarkarzeszow
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję!

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

A tu akurat się mylisz. Paczkę z wygenerowanej etykiety możesz nadać w absolutnie dowolnym paczkomacie. Nawet w innym mieście jeśli Ci po drodze. Sprawdziłam osobiście

Zwróć uwagę, że przy zwrotach nikt nie pyta zwracającego gdzie będzie paczkę "wrzucał"

oznacz moderatorów

barbarkarzeszow
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję za podpowiedź. Nie próbowałam nadawać w innym paczkomacie niż ten z etykiety.

Z pewnością spróbuję.😘

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Nie byłam taka mądra na początku 😉 . Na Infolinii mi powiedzieli jak któregoś dnia stanęłam przed nieczynnym paczkomatem

oznacz moderatorów

barbarkarzeszow
#9 Pomysłodawca#

Ale super, że się podzieliłaś tą wiedzą. Już przekazałam informację dalej. Osoba wysyłająca  paczki została poinstruowana. Zobaczymy dzisiaj jak to będzie z wysyłką.Pozdrówka

oznacz moderatorów