anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro ONE BOX - dlaczego nie mogę wybrać takiej dostawy

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_

Sprzedający ma w ofercie do sprzedawanego produktu dostawę  Allegro One Box, zielony automat ale przy wyborze metod dostawy do zakupu nie mam już takiej możliwości. Dlaczego ? Dotyczy oferty - Numer oferty: 14621328802.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@EWKAR22 Ta metoda dostawy nie pojawia się w ogóle w dostępnych opcjach po dodaniu oferty do koszyka? Możesz przesłać zrzut ekranu z widokiem wszystkich dostępnych w koszyku metod dostawy?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

Poniżej zrzut ekranu z zakupem - nie ma do wyboru One Box oraz zrzut mapy z punktami. Jest widoczny zielony automat ale ikona jest nieaktywna i nie da się wybrać tej formy wysyłki.

Screenshot 2024-01-04 at 21-30-03 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.pngScreenshot 2024-01-04 at 21-28-14 Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.png

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@EWKAR22 a ciebie korci mieć problem z dostawą paczki że chcesz oneboxa? Tysiące postów pt paczkę zeżarło / opóźniło / uszkodziło na forum jest. Gwarancja dreszczyku emocji z dostawą prawie pewna.

oznacz moderatorów

EWKAR22
#9 Pomysłodawca#

Korzystałam z tej formy dostawy kilka razy i nie było żadnych problemów.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EWKAR22 wygląda na to, że w Kielcach nie ma aktywnego automatu paczkowego 😞 Dla innych miast ta metoda dostawy jest dostępna. 

la_nika_0-1704454573157.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Art_bazarek
#8 Zapaleniec#

Ale dlaczego, w ubiegłym roku była. Kupowałam i wysyłałam z ONE BOX.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Art_bazarek może problem leży w firmie kurierskiej jaka dostarcza te paczki, Kielce mogą nie był obsługiwane przez kuriera allegro one, a tylko UPS. Sprzedawca może mieć w ustawieniach dostawę allegro one, ale poprzez kuriera allegro, a nie UPS. To taka moja teoria.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Art_bazarek wyjaśniam to jeszcze, bo sprawdziłam na stronie Allegro One, że mamy automaty w Kielcach, a nie wyświetlają się w żadnych ofertach. Wrócę z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@EWKAR22 @Art_bazarek poproszę o próbę z innej przeglądarki i wyczyszczenie pamięci podręcznej. Konsultowałam to i okazało się, że coś jest w naszych ciasteczkach, po zmianie przeglądarki widziałam punkty odbioru i One Boxy do wybrania w Kielcach, więc takie działanie powinno pomóc 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Mam ten sam problem - nie pokazuje się opcja dostawy allegro One Box ani One Punkt pomimo tego, że sprzedawca Sklep_Perrigo oferuje te metodę dostawy (zależy mi, bo chcę skorzystać z promocji)

oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Zapomniałam dodać, że próbowałam już czyszczenia pamięci podręcznej i innej przeglladarki; mieszkam w Opolu, gdzie są zarówno Allegro OneBox, jak i Allegro OnePunkt

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A udostępniłeś dla aplikacji lokalizację?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@apifix sprawdziłam to i nie udało mi się powtórzyć błędu. 
Na formularzu dostawy i płatności wybierz proszę "zobacz wszystkie na mapie" przy punktach odbioru. Czy wtedy także nie widać punktów Allegro One? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@apifix promocja promocją ale jak paczka będzie tydzień jechała to mam nadzieję że pretensje będziesz miał do siebie 😄

to już wiem czemu ostatnio miałem wysyp takich zamówień bo jak nie ma promocji, monet itp. to każdy boi się zamówić tą metodą 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Skorzystałam z pomocy na czacie i udało się zamówić jeśli na mapie wpisało się dokładny adres danego OneBox - wówczas pokazał się tylko ten jeden box, ale się udało 🙂 Dziękuję i pozdrawiam

oznacz moderatorów

apifix
#8 Zapaleniec#

Napisano, że paczka będzie w środę, nie spieszy mi się 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@apifix cieszę się, że się udało i dziękuję za informację 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

czechirus2
#2 Obserwator#

u mnie ciągle problem. Nie widać opcji allegro one box na zadnej przeglądarce i w apce mobilnej. Jest tylko Allegro one.

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#
oznacz moderatorów