anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box - nie działa!!!

MAMY ROZWIĄZANIE!
NanoSpaceLab
#7 Wielbiciel#

Gdzie mój SMART skoro dopiero zacząłęm sprzedaż? Dlacego klienci mają być poszkodowani a Wy już wymagacie ocen. Sprzedałęm i Strona Allegro One Box non stop się odwieża - nie mam czasu na niedziałający serwis!!!!

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
NanoSpaceLab
#7 Wielbiciel#

Klijent czeka ja nie mogę wysłać bo Wasza strona nie działa (https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas) a ja oferowałęm wysyłkę natychmiast i potem nie spełnię wymagań a Wy obciążycie klienta że ja nie jestem SMART!!!!!

Beznadziejna obsługa - nawet telefonu nie macie aby gdzieś zadzwonić i poinformować Was o niedziałającym serwisie - bo Wy oczywiście tego nie wiecie że nie działa

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NanoSpaceLab Cześć. Żeby Twoje oferty były oznaczone ikoną Smart, musisz spełniać warunki: https://allegro.pl/smart/sprzedawcy-smart 

Zweryfikowałam działanie strony na dwóch urządzeniach i nie potwierdzam występowania problemu. Zachęcam do wyczyszczenia plików cookies w przeglądarce lub sprawdzenie działania strony w trybie incognito. 

Dodam również, że z poziomu zakładki https://allegro.pl/kampania/one/znajdz-nas nie nadasz paczki. Załączam instrukcję, jak przygotować i nadać paczkę Allegro One przez narzędzie Wysyłam z Allegro: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/allegro-one/allegro-one-jak-przygotowac-i-nadac-przesylke... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
NanoSpaceLab
#7 Wielbiciel#

Szanowna Pani,

Posiadam status SMART w allegro biznes
czy to nie ta sama firma co allegro lokalne? 
Czy to są dwa różne smarty?

Mogę przesłać Pani filmik (jak wyciszy Pani dźwięk) aby pokazać jak działa wskazana strona która co 1 s się ładuje i nie można sprawdzić lokalizacji punktów OneBox.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@NanoSpaceLab ale jak masz konto firmowe to na Lokalnie nie obowiązuje smart do sprzedaży, o ile dobrze odczytałem ze o to chodzi  ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@NanoSpaceLab Nie musisz mieć nawet wykupionego Smarta, żeby Twoje oferty miały oznaczenie Smart. Warunkiem jest spełnienie wszystkich punktów, które znajdziesz w artykule

Czy sprawdziłeś działanie strony w innej przeglądarce lub na innym urządzeniu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka zerknąłem i autor sprzedaje i na Allegro i na Lokalnie 🙂 a Firmom nie przysługuje smark na Lokalnie oraz nie możemy nadawać przez allegro paczek 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Po fragmencie "Wy już wymagacie ocen" z pierwszego wpisu autora wnioskuję, że chodzi o Allegro "zwykłe" 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka a mnie zbiło to 😄

Posiadam status SMART w allegro biznes
czy to nie ta sama firma co allegro lokalne? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
NanoSpaceLab
#7 Wielbiciel#

To teraz pytanie czy ja mam coś nie tak z kontami?
Czy można mieć konto biznesowe na allegro biznes i prywatne pod tym samym loginem na allegro lokalnie?

oznacz moderatorów
NanoSpaceLab
#7 Wielbiciel#

Tak na allegro lokalne - mój login z konta allegro biznes jest kontem prywatnym. Konta lokalnego wcześniej nie używałem.

oznacz moderatorów
NanoSpaceLab
#7 Wielbiciel#

Tak trzymam jeden login bo bo po co mi 5 różnych. Część przedmiotów jest z firmy a część jest prywatna. Jak widać przedmioty się nie powtarzają to różny asortyment. Ale konto to samo. Czy to znaczy że mam założyć inne konto aby móc być na allegro lokalnie smart?

Konto firmowe jest na allegro biznes
ale to samo konto lokalnie jest kontem prywatnym.
Skoro zaakceptowano tą dwupostaciowość mojego loginu to założyłem że i smart jest jeden jak jedno jest konto.

 

oznacz moderatorów
NanoSpaceLab
#7 Wielbiciel#

tylko że ja na allegro smart jestem prywatny - najlepsze jest to że na allegro lokalnie wyświetla mi się: "Jesteś SMART!" Po co jest zatem ta informacja skoro jest nieprawdziwa (mam zrzut ekranu)

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NanoSpaceLab Tak jak napisał wyżej @kostas11 - jeśli wystawiasz na koncie firmowym w Allegro Lokalnie, darmowa dostawa w ramach Allegro Smart! nie będzie dostępna w Twoich ofertach. Nie jest to błąd.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
oliweczka1
#8 Zapaleniec#

U mie lista allegro box one nie rozwija się,  strona się nie ładuje tylko miga, mimo wyczyszczenia cookies i trybu incognito, jak wobec tego  znaleźć punkt wysyłki?

oznacz moderatorów