anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Kurier - dostawa jutro

proterm_info_pl
#2 Obserwator#

Szanowni moderatorzy,

Klient kupił towar 25 marca, jako formę przesyłki wybrał "Allegro One Kurier - dostawa jutro".

Przesyłka nadana tego samego dnia, kilka godzin po zamówieniu w automacie Allegro. Do dzisiaj (29.03) klient nie otrzymał towaru, przesyłka utknęła w oddziale doręczenia. Klient założył nam dyskusję i żąda wysłania drugi raz paczki innym kurierem.

Za chwilę skończy się negatywem - za który Allegro oczywiście odpowiedzialności nie weźmie.

Proszę o interwencję - numer przesyłki A000IPUX39.

Inna sprawa, że gdyby nie to, że sami umieszczamy towar w automacie, to paczka pewnie by leżała u nas do tej pory, bo kurierzy niespecjalnie śpieszą się z odbiorem. Na chwilę obecną usunęliśmy opcję Allegro kurier z dostaw. Niestety Allegro Box musi zostać, żeby nie stracić smarta.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

Puzonix
#12 Orędownik#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Może skoro zmuszacie sprzedawców do udostępniani tej "..." (tutaj wstaw dowolne niecenzuralne słowo) formy wysyłki to priorytetowo zajmujcie się tego typu zgłoszeniami?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@proterm_info_pl osobiście na drugi dzień po nadaniu weryfikuję każdego Łona , jeśli widzę problem od razu zgłaszam , mało tego jest i podgląd 1-2 czy 3 przesyłek to chwilka .

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@proterm_info_pl to pokaż kupującemu regulamin badziewia jakim sobie zakupił odebrana od nadawcy pewnie 26 bo im się nie spieszy czyli doręczenie 29.

“Next Day” (“Dostawa jutro”) – Usługa świadczona z deklarowanym terminem doręczenia Przesyłki kurierskiej w najbliższym dniu roboczym lub w sobotę niebędącą świętem, przypadającym po dniu nadania Przesyłki (gwarantowany termin doręczenia wynosi trzy Dni robocze);

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@proterm_info_pl Przesyłka została dziś wydana do doręczenia. Uprzejmie przepraszamy za opóźnienie w dostawie. 

oznacz moderatorów

RainDropJack
#8 Zapaleniec#

U mnie zapowiada się ten sam problem zamówienie 11c7cd10-f054-11ee-9908-39fea59cb90e nr przesyłki A000JBJ7A8 To już drugi raz problemy z wysłaniem tym sposobem. Wczoraj przesyłka dostarczona i dziś czeka cały dzień i  nie wiadomo co robić bo klient pewnie już się niecierpliwi. Powinniście do ocen dodać gwiazdki nie dla sprzedającego ale dla allegro - szybkość przesyłki.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@RainDropJack Przekazałam zgłoszenie do odpowiedniego zespołu, który wydał dyspozycję, aby pilnie dostarczyć przesyłkę jutro. W imieniu całego zespołu przepraszam za tę sytuację. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

RainDropJack
#8 Zapaleniec#

Ma Pani już nieaktualne informacje, przesyłka wyszła dzisiaj wieczorem. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

oznacz moderatorów

Tradeparty
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi  cześć , onebox mieliśmy ustawione kup do 10.00 wysyłka dziś . żeby zwiększyć sprzedaż po Państwa namowach zmieniliśmy godzinę na 13.00 , i dziś nadaliśmy paczkę w paczkomacie onebox o 13.08 i LIPA , jest 21.10 , a jeszcze nikt jej nie odebrał z paczkomatu. Czy mogę prosić o sprawdzenie A000JHJLF6

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

bo paczkowy pewnie obsługuje ten automat do południa.

oznacz moderatorów

Tradeparty
#7 Wielbiciel#

najlepsze w tym jest to , że kurier onebox o 20.30 zabrał inne moje paczki tylko ten kurier ups  nie przyjechał. mogę wywalić tylko ups nie tracąc smarta ? 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

@Tradeparty

Godzina graniczna dla Allegro One to 12:00. Nadałeś o 13:08, czyli już po godzinie granicznej, więc traktowane to jest jako nadane w dniu następnym.

oznacz moderatorów

Tradeparty
#7 Wielbiciel#

Nadałem dziś 3 paczki allegro one , 2 z nich kurier odebrał o 20.15 , jedna leży nieodebrana . Przy tej trzeciej jest oznaczenie UPS

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@w_kiwi 
Czytajac to forum zauwazam, ze jedyne co Wam najlepiej wychodzi to przepraszanie za Allegro One.
Nie sadzicie, ze powinniscie jednak podkulic ogon i najpierw dopracowac ta usluge, a nie narzuca sprzedawcom obowiazkowe korzystanie z niej?
Tak, tak - zaraz uslusze, ze nie jest obowiazkowe... jak sie chce miec Smarta to jednak jest...

oznacz moderatorów