anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

W końcu mi się trafiło :(. Pierwsza przesyłka Allegro One.Czy tak ma wyglądać śledzenie przesyłki?Czy po takim czasie od wprowadzenia tej formy wysyłki, moglibyście dopracować informację o śledzeniu przesyłek?Na chwilę obecną wygląda to tak (zrzut z 21:40):

Zrzut ekranu (55).png

 

O 8.41 dostarczyłem przesyłkę do punktu.Co oznacza wpis "Przesyłka przyjęta od kuriera przez magazyn" ?

Nie wiedziałem, że robię za kuriera 🤣

Szkoda tylko, że to samo zapewne widzi kupujący.Co dzieje się z przesyłką od rana?

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Nie są to standardowe status przy nadaniach w punkcie. Wygląda to, że punkt nie przyjął paczki na stan i wydał kurierowi. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Nie wiem jak działa śledzenie przy tej formie dostawy, bo jest to w moim przypadku pierwsza przesyłka nadana tą metodą.

Co zatem oznacza wpis "Przesyłka przyjęta od kuriera przez magazyn" z godziny 8:41, skoro o tej godzinie to ja nadałem przesyłkę w punkcie?Przesyłki oczywiście odbiera UPS.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Punkt od razu wbił status przekazania paczki kurierowi. Trudno mi powiedzieć, czy jest to prawidłowy status, czy nie. Być może kurier rzeczywiście od razu miał zaplanowany odbiór paczek (łącznie z Twoją) z punktu i dlatego taki status wybrano. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Ze statusu wynika, że to kurier przekazał przesyłkę na magazyn, a nie odwrotnie.Pożyjemy zobaczymy.Przesyłka powinna być dzisiaj w zielonym automacie, według tego co deklaruje Allegro.

oznacz moderatorów