anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro to fajna aplikacja ale ma poważny błąd.

Arkpir
#7 Wielbiciel#

Serio, nie możecie dać więcej niż 35 miejsc w koszyku?

Żeby porównać dwa komplety osprzętu elektrycznego od dwóch różnych sprzedawców, potrzebuję 50 miejsc, a mam 35, z czego jestem u was już 20 lat 🙂 

W grze WOT co 5 razy dostaje czołg w prezencie za staż, to moglibyście chociaż dawać jedno miejsce w koszyku za wokół uczestnictwa:) 

Ja już rozmawiałem z wami na temat miejsca w koszyku, może zróbcie tą usługę płatną?

W sumie może od drugiego miejsca w koszyku już żeby było płatne najlepiej, drugie miejsce w koszyku 2 zł każde następny za złotówkę więcej.

Po prostu będzie to przebój finansowy.

Bo jeśli **piiip**s ma 2000 miejsc w koszyku, nic z tego nie mając, aby za 2 000 miejsc koszyku kasowalibyście 10 000 zł, może zróbcie to na rok.

Serio nie rozumiem takiej polityki.

Z mojego konta korzystam ja moja żona i dwójka dzieci, dzieci wrzucają sobie zabawki żeby które chcą żebym kupił, a zaznaczanie serduszkiem zostawiam tylko sobie, gdyż czasami zaznaczam jakieś gadżety erotyczne i nie chcę żeby dzieciaki w tym grzebały, 🙂 hahaha możecie sobie sprawdzić.

Serio, nie jestem w stanie zrozumieć w jaki sposób tak nowoczesny portal jak Allegro, który ma tak potężną ilość transakcji, może tak dziadować, nie chcąc dać ludziom czegoś co tak naprawdę kosztuje ich nic, a zwiększenie ilości miejsc w koszyku mogłoby się przełożyć na zwiększenie sprzedaży, zysk 10-krotny w stosunku do nakładów, lekko licząc.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Arkpir
#7 Wielbiciel#

Ja już z Allegro na ten temat rozmawiałem, oni delikatnie mówiąc mają to gdzieś,.

Więc będę publikował informacje wszędzie gdzie się nadarzy taka okazja:)

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Arkpir w koszyku możesz mieć maksymalnie 50 różnych ofert od maksymalnie 35 różnych sprzedawców. Jeśli porównujesz oferty od dwóch sprzedających i potrzebujesz 50 miejsc, powinno się udać! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Arkpir
#7 Wielbiciel#

Jak może się to udać, wysłać Pani listę rzeczy, które chcę porównać ? Chcę kupić komplet elementów do elektryki do pomieszczenia które remontuję, 
Kabel elektryczny - trzy rodzaje, 

Gniazdka elektryczne 4 rodzaje, maskownice -5 rodzai, puszki pt. 5 rodzai, ucinki boczne, nożyk, rurki peszla, rurki gładkie, łączówki vago - 8 rodzai, chcę to wszystko porównać u 5-ciu sprzedających, żeby zobaczyć, gdzie mam taniej, 5-ciu, bo niektórzy jak dodasz następną rzecz do koszyka, to zwiększa się czas dostawy, a chcę np. na jutro.... 
Ale w koszyku mam już 35 rzeczy, bo czekam na odpowiedź od 2 sprzedających, czy wyrobią się w terminie, nie wrzucę tego do ulubionych, bo to podwójna robota.. 
Jeśli ktoś nie robił remontu w domu większym niż 2 pokoje jednocześnie, to tego nie zrozumie.. 
A jeszcze żona ma w koszyku swoje bibeloty, których jest 18 sztuk i tak naprawdę nie ma tam miejsca totalnie... 
35 rzeczy to się kupuje w Biedronce, jak się wejdzie przypadkiem... 
A jeśli jeden brat przyśle mi 25 rzeczy do sprawdzenia, drugi brat, a mam 5-ciu , a jeszcze siostry, mama jest, dzieci 5, więc 35 miejsc, to jest tak, jakby cofnęli biznesmena, który ma 12 kont w 6-ciu różnych bankach, do szkoły podstawowej i kazać mu oszczędzać na SkO!!! 

oznacz moderatorów