anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro usówa aukcję za miniaturki

MAMY ROZWIĄZANIE!
tel609535305
#10 Popularyzator#

Proszę o poradę sprzedaję części używane, allegro usuwa mi aukcje z powodu jak pisze

Usunęliśmy oferty, które Pan wskazał, ponieważ miniaturka (pierwsze zdjęcie w ofercie)  nie była zgodna z naszymi zasadami.

Miniaturki muszą spełniać następujące warunki:

— białe i czyste tło zgodne z paletą barw RGB 255. 255. 255,

— brak dodatkowych tekstów, elementów graficznych, ramek, logotypów,

— w przypadku, gdy sprzedaje Pan przedmiot w różnych kolorach lub wzorach, na miniaturze może Pan umieścić jeden wariant kolorystyczny/ wzór.

przecież 99% sprzedawców używanych części nie ma miniaturek na białym tle i jakoś sprzedają, czy ktoś zna na to odp. dziękuję.

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tel609535305 Omawiam jeszcze kwestię punktacji za zakończenie ofert. Zaczekaj proszę. Wrócę z odpowiedzią. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

I co tam się udało ustalić ?

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tel609535305 Otrzymałam informację, że zostały cofnięte działania (ujemne punkty) za usunięcie ofert 22.01.2024. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Dziękuję.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

@tel609535305 Te aukcje są wyłapywane przypadkowo albo jakiś "życzliwy" się na Ciebie uwziął i donosi > nudzi mu się to zgłasza aukcje > najprościej to jak napisał @Skill_Player albo strona w internecie do bezpłatnego usuwania tła > trwa to kilka sekund > https://photoaid.com/pl/tools/remove-background

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Dziękuję, chodzi mi oto że to jakieś bezprawne działania allegro, nigdzie nie ma napisane że musi być  miniaturka na białym tle,  przez kilkanaście godzin allegro nie odpowiada na ten temat tylko raz że kierują do innego działu.

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@tel609535305 Wyjaśniam tę kwestię z odpowiednim zespołem. Wrócę tutaj z odpowiedzią.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Już coś wiadomo?

oznacz moderatorów
tel609535305
#10 Popularyzator#

Fajna ta strona, a jak dodajesz te zdjęcia do galerii jak z korygujesz? bo tylko mi taka możliwość wychodzi,  Facebook, Twitter, Reddit, Mail, Capylink. a nigdzie niema dodaj do galerii

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Ściągasz na komputer i potem dodajesz tak jak inne zdjęcia 

oznacz moderatorów