anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro + wfirma - zakończenie działania dodatku Integrator e commerce

kilowat_net
#11 Animator#

Dzień dobry

Jest tu ktoś, kto korzysta z wfirma i ich integratora e commerce? Przed chwilą dostałem email, że 31 grudnia e commerce przestanie działać i żeby przejść na Apilo. Ktoś tu korzysta z wfirma + Apilo? Jak wrażenia? Wiem, że wielu tu poleca BL, ale 0,59zł za zamówienie * 1000 zamówień w miesiącu = kosmos.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

eswietapl
#8 Zapaleniec#

Tak, ja korzystam z tego rozwiązania i właśnie dziś sie dowiedziałem, że mają to zlikwidować. A było to takie wygodne rozwiązanie. Jeszcze nie myślałem na jakie rozwiazanie się zdecyduje, bo jestem zaskoczony. A ty podjąłeś już decyzję co dalej w tej kwestii? Bo u mnie widnieje informacja, że integrator przestaje działać już 30.11 

oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

Mam informację od wfirma, że wyłączenie nastąpi 31.12.2023. Skąd masz info o wyłączeniu 30.11? Może masz tylko opłacony do tej daty?

Najprawdopodobniej przerzucę się na Apilo, ale jeszcze tego nie testowałem.

oznacz moderatorów

eswietapl
#8 Zapaleniec#

wycofanie wfirmy.jpg

oznacz moderatorów

eswietapl
#8 Zapaleniec#

"wycofany z oferty" Czyli rzeczywiście może być tak, że będzie aktywny do końca grudnia. Kiedy dokładnie dali ci odpowiedź, że dodatek przestanie działać z dniem 31.12? 

oznacz moderatorów

kilowat_net
#11 Animator#

2 Października dostałem od wfirma maila

"informujemy, że dnia 31.12.2023 r. nastąpi zakończenie działania dodatku Integrator e‑commerce w systemie wFirma"

oznacz moderatorów

eswietapl
#8 Zapaleniec#

Super, dziękuję za informacje. Czyli na szczęście uda się dokończyć rok na wfirmie. A co dalej, będę myślał po nowym roku z racji sezonowej sprzedaży. Pozdrawiam 😉

oznacz moderatorów