anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zestawy są do bani. Odczepcie się od moich ofert !

MAMY ROZWIĄZANIE!
brakestop
#13 Ambasador#

Błagam. 

 

Drogie, bardzo drogie allegro. 

Odczep się od moich aukcji, ofert, owoców mojej ciężkiej pracy. 

 

Robisz to tragicznie. 

Łączysz szpilki piasty na tył z kołpakami wyłącznie na przednie koła, lub śruby kół z felgami, które montuje się na nakrętki.

 

Wszystko źle. Wszystko. 

 

Zestaw felgi z jedną szpilką? Czysty **piiip**yzm. Potrzeba 6 na koło. 

 

Po co to robicie ?

Czemu ? Na siłę !!! 

Screenshot_2024-03-26-20-33-06-386_com.android.chrome-edit.jpg

 do kołpaka przedniego koła potrzeba 6 szt. Nie jedną.

Screenshot_2024-03-26-20-33-25-952_com.android.chrome-edit.jpg

 szpilki ze łbem są do kół na tył, a tam nie montuje się tych kołpaków ( OMG ) 

Screenshot_2024-03-26-20-34-08-700_com.android.chrome-edit.jpg

 szpilki od modelu 65c nie pasują do tych kołpaków ( OMG ) 

 

Wyłączcie tego informatyka od moich ofert. Niech robi coś innego. 

 

Błagam. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@brakestop Cześć, jeśli takie jest Twoje życzenie, mogę zgłosić Twoje konto do wykluczenia z tworzenia automatycznych zestawów ofertowych. Tylko potwierdź mi to proszę, żeby nie było wątpliwości. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@ko_alka  To niby nie mój problem ale jestem zaskoczony takim rozwiązaniem:

"...mogę zgłosić Twoje konto do wykluczenia z tworzenia automatycznych zestawów ofertowych."

Muszę przyznać że ładnie napisane, mogłaś przecież napisać:  wynocha, spadaj !!!

A przecież można sobie wyobrazić że to użytkownik sam sobie decyduje,  że które zestawy są OK to zostają, natomiast  te bez sensu mogę usunąć. Albo sam sobie wyłączy wszystkie.  Czy to takie trudne?

oznacz moderatorów
accadia
#12 Orędownik#

Coraz czescie kierujecie sie polityka, aby narzucic sprzedawcom jak najwiecej nowosci dajac im przeciez mozliwosc rezygnacji (co wiaze sie z pilnowaniem wszystkiego na kazdym kroku i poswieconym na to czasem). Jednoczesnie uprawiacie propagande, ze robicie wszystko, aby sprzedajacy mieli jak najmniej pracy i czas ten mogli poswiecic na rozwoj swojej dzialalnosci. HIPOKRYZJA!!! Powaznie tego nie widzicie?!!!

Kazda szanujaca sie wspolpraca powinna odbywac sie na zasadzie - wprowadzamy nowosc i to sprzedajacy sam decyduje czy chce z nie  korzystac, a nie ma automatycznie wszystko wlaczane.
Swiadczy to wszystko o tym jak w glebokim powazaniu nas macie i jednoczesnie jak Wam slupki leca w dol, skoro zaczynacie postepowac w ten sposob.

 

 

oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Coraz więcej funkcji serwisu tak działa. 

 

Wyłączanie automatycznie wznowionych ofert po zakończeniu ilości przedmiotów oznaczonych jako "do wyczerpania" to już koszmar. 

 

W środku nocy przychodzi email, że sprzedałem ostatnią sztukę z magazynu, ale allegro odnawia z ilością 163 szt. mimo, że kilka razy w miesiącu ręcznie oznaczam oferty "do wyczerpania ...". Ręce już opadają. 

oznacz moderatorów
brakestop
#13 Ambasador#

Wolę tego nie robić, gdyż mam obawy o istnienie swojego konta sprzedażowego. Jak się na coś tu zgodzę, to konto mi padnie na amen. 

 

Na wszelki wypadek ...pocierpię dalej. 

 

oznacz moderatorów