anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro znowu twierdzi że białe to czarne, czyli Wystawienie produktu w 2 kategoriach.

LAEMI-PL
#11 Animator#

Dzień dobry,
mam produkty które pasują do 2 kategorii,
kategorią główną tych produktów są legginsy.

np. legginsy dziecięce 1/2 (kolarki) są wystawione w legginsach ale równie dobrze mogą też być krótkimi spodenkami.
EAN: 5905858505170
https://allegro.pl/oferta/krotkie-spodenki-legginsy-1-2-kolarki-dzieciece-getry-szorty-czarne-110-13...

I teraz powyższe legginsy mogę wystawić w 40 różnych kategoriach (katalog na to pozwala) w np:
Moda - Odzież, Obuwie, Dodatki - Ciąża i macierzyństwo - Odzież ciążowa - Jeansy
- Dziecko - Odzież - Kombinezony

- Sport i turystyka - Militaria - Odzież - Spodnie
- Sport i turystyka - Sporty towarzyskie i rekreacja - Jeździectwo - Odzież - Bryczesy
- Dziecko - Odzież - Odzież niemowlęca - Półśpiochy
- Dziecko - Odzież - Spodnie - Narciarskie
- i wiele wiele innych absurdalnych kategorii....

Natomiast nie mogę wystawić tych legginsów w UWAGA... krótkich spodenkach.

Napisałem więc wiadomość do allegro przez formularz kontaktowy o treści:
"
Dzień dobry,
posiadam dwa modele bardzo krótkich legginsów (dla dzieci i dla kobiet).
Główną kategorią są oczywiście legginsy. Istnieje również możliwość wystawienia legginsów w 45 innych kategoriach. Niestety wśród tych kategorii brakuje krótkich spodenek.
Proszę o dodanie kategorii do listy, tzn.
tak aby było można wystawić
- produkty z kategorii 91501 (legginsy dziecięce) w kategorii 89514 (Dziecko-Odzież- Krótkie spodenki).

oraz 

-tak aby było można wystawić produkty z kategorii 91193 (legginsy damskie) w kategorii 76083 (spodenki).
"

A to odpowiedź jaką dostałam:
"Dzień dobry,

dziękuję za cierpliwość.

Otrzymałem informacje od dedykowanego działu, że nie połączymy kategorii spodenek z kategorią leginsów."


Czy naprawdę Katalog Produktów Allegro musi być tak irytujący?
Jestem producentem i allegro twierdzi że legginsy 1/2 mogę wystawić w kategorii "Spodni narciarskich" ale kategorycznie nie mogę wystawić tych legginsów w "Krótkich spodenkach"

Gdzie tu logika? i korzyść dla Klienta? ....
  

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LAEMI-PL
#11 Animator#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@LAEMI-PL Otrzymałeś już odpowiedź w tej sprawie. Po zamieszczeniu tutaj zgłoszenia decyzja zespołu odpowiedzialnego za dany obszar nie ulegnie zmianie. Napisz proszę czego w związu z tym oczekujesz od nas na Gadane.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie szukaj tu logiki, nie masz szans jej znaleźć.

oznacz moderatorów