anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

AlleProgres vs przedsprzedaż

marketklockow2
#8 Zapaleniec#

Rozumiem, że w obecnej sytuacji programy "szybkich wysyłek" uruchomienie przedsprzedaży na np tydzień do przodu traci najmniejszy sens?
Przykładowo 16/02 wrzucam aukcję na przedsprzedaż z wysyłką na 28/02 i każde zamówienie, które wpadnie będzie działało na niekorzyść, ponieważ z oczywistych względów wysyłka się nie odbędzie? ;]

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@marketklockow2, przedsprzedaż jest liczona w AlleProgres i nie ma na razie planów, aby wykluczać takie zamówienia z programu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ZapfCreation
#11 Animator#

Zamówienia w przedsprzedaży liczą się do wszystkich zamówień ( wchodzą w mianownik ) ale nawet jeśli są wysłane pierwszego dnia wysyłki podanego w ofercie, czyli w najwcześniejszym możliwym terminie nie wchodzą do licznika bo nie są wysłane w ten sam dzień ? To bez sensu. 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@ZapfCreation 
Na Allegro "najwcześniejszy możliwy termin" wysyłki - to jest data złożenia zamówienia.

 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

ZapfCreation
#11 Animator#

@A3dam 

Przy przedsprzedaży najwcześniejszy możliwy termin wysyłki to data podana w ofercie. Nie robię przedsprzedaży jeżeli towar mogę wysłać od razu.

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@ZapfCreation 
Mnie nie musisz przekonywać.
Przekładam Ci tylko tzw. "zasady" Allegro.
Możesz się z nimi nie zgadzać, ale będąc uczestnikiem Serwisu musisz je zaakceptować.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marketklockow2 @ZapfCreation zanim to ogarnięcie i się dostosujecie to w maju zniknie ten program 🙂 Szkoda czasu na kombinowanie bo i tak liczy się fart kiedy będą zakupy 🙂 w zeszłym miesiącu miałem + 10 % w tym mam - 5 % a zamówień podobnie tyle że w marcu głównie w weekendy D

________
Κώστας
oznacz moderatorów