anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja sprzedażowa Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
media-home1
#9 Pomysłodawca#

Aplikacja Allegro Sprzedaż zniknęła z AppStore oraz z Android Play

gdzie można pobrać aktualną wersję aplikacji mobilnej Allegro Sprzedaż dla sprzedających ?

oznacz moderatorów
208 ODPOWIEDZI 208
mourningrise
#9 Pomysłodawca#

Przecież **piiip** ma na dzień dobry trzykrotnie wyższe prowizje od Allegro, sięgające 25%

oznacz moderatorów
NiezwyklyZakatek
#9 Pomysłodawca#

ja w niektórych kategoriach , zwłaszcza jak wystawiam drobnicę też mam 25% prowizji ...

oznacz moderatorów
traugutta0
#8 Zapaleniec#

Gratulujemy gikom "nic nie potrafię Allegro" tak spir***ć aplikację, zrobić ze sprzedających jaja nikt nie potrafi. Po prostu nic nie jest w stanie mnie tak zirytować jak ostatnie "fantastyczne"posunięcia w Allegro. Nawet **piiip** już was bije z liścia w gębę. Gratuluję, gratulujemy, pogratulować !!!

oznacz moderatorów
mourningrise
#9 Pomysłodawca#

Serio do dobrze działającej aplikacji daliście layout ze stacjonarnego allegro i uwazacie, że wykonaliście dobra robotę?? Teraz tonani wygląda ani dobrze działa... Od kilku lat KAŻDA wprowadzona przez was zmiana jest zmiana na gorsze. Ale po co ja tu się produkuje, przecież nikt z zarządu tego nie przeczyta, ważne że hajsy z prowizji się zgadzają...

oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Ja osobiście odinstalowałem nową wersję tego g***a i powróciłem do starszej wersji. Mimo że nie ma powiadomień, z resztą tak jak w nowej wersji, to starsza aplikacja jest o wiele wygodniejsza i czytelniejsza. Allegro daliście d**y !!

oznacz moderatorów
owczar0002
#8 Zapaleniec#

Daj znać w jaki sposób można przywrócić starszą wersję 

oznacz moderatorów
Client:102481368
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
witilo1967
#9 Pomysłodawca#

Pomocy , jak powrócić do starej wersji ?!

oznacz moderatorów
tofel3
#9 Pomysłodawca#

Odinstaluj nową wersję. I poszukaj w google starszej wersji.

https://apkcombo.com/pl-pl/allegro-sprzeda%C5%BC/pl.allegro.sale/ 

I stąd pobierasz starsza wersję.

oznacz moderatorów
KajFol
#8 Zapaleniec#

Wielkie dzięki. Już zainstalowane:)

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

A na iphonie jak to zrobic?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

To działało ale jak nie bylo jeszcze tej nowej wersji.....

oznacz moderatorów
mcn7
#9 Pomysłodawca#

Dzięki serdeczne. Udało się przywrócić poprzednią wersję.

Może ktoś z Allegro łaskawie się odezwie i wytłumaczy, w jakim celu wprowadza gorsze rozwiązania. To jakiś sabotaż? Nowa wersja apki jest zupełnie nie zrozumiała - Allegro lokalnie na górze? Brak powiadomień, brak możliwości szybkiej zmiany cen i ilości. Brak możliwości szybkiego odnowienia zakończonych aukcji.

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

jak udało Ci się przywrócić poprzednią wersję?

oznacz moderatorów
mcn7
#9 Pomysłodawca#

Odinstalowałem za Androidzie nową Apkę (wersja bodajże 14) i skorzystałem z podpowiedzi tofel3 (powyżej), czyli ściągnąłem bezpośrednio na telefon apkę w wersji chyba 13 ze strony https://apkcombo.com/pl-pl/allegro-sprzeda%C5%BC/pl.allegro.sale/ 

Trochę obaw czy apka będzie ok i bez "dodatków" ale na razie działa.

I teraz dzięki głupim działanim Allegro cieszę się ze starej apki mimo jej braków 

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Ja potrzebuje na ios.

oznacz moderatorów
mcn7
#9 Pomysłodawca#

Co za katastrofa. Nieopatrznie pozwoliłem Androidowi zaktualizować oczekujące apki i znowu zainstalowało mi tę okropną nową wersję Allegro. Co gorsza Allegro wsadziło swoje paluchy z na powyższej stronie apkcombo już podmieniło starą wersję 13 na tę nową 14.

Moderatorom Allegro z całego serca życzę, żeby im też ktoś tak namieszał w ich robocie i zepsuł oprogramowanie na którym muszą pracować. I to pod pretekstem zmian na lepsze.

Jak ktoś wie, gdzie jeszcze można znaleźć poprzednią wersję Allegro Sprzedaż na Androida, to z góry dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów
mcn7
#9 Pomysłodawca#

Jakby ktoś szukał to proszę, tu jest dostępna również starsza wersja, 1.13

https://m.apkpure.com/pl/allegro-sprzeda%C5%BC/pl.allegro.sale

Na samej górze jest aktualna najnowsza wersja; w dolnej części strony dostępne poprzednie wersje.

oznacz moderatorów
kovboy77
#10 Popularyzator#

Witam

a na iphone jak pobrac stara wersje?

oznacz moderatorów