anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja sprzedaż, brak linków w opisie, same problemy...

derlo_11
#7 Wielbiciel#

Po pierwsze jak zarządzać sprzedażą na allegro przez aplikację? Nie ma takiej opcji, tylko to **piiip**iane lokalnie..

Po drugie dlaczego w opisie nie mogę wstawić linku do oficjalnej strony producenta ze specyfikacją produktu, albo linku do innej oferty Allegro ze specyfikacją podzespołu danego produktu, co tu się porobiło? 

Trzecia sprawa - jeśli preferuję odbiór osobisty bo sprzedaje np rower, którego nie mam jak bezpiecznie wysłać to blokuje mi możliwość dodania takiej informacji w opisie. Chwilę nie sprzedawałem nic tutaj, ale to co się porobiło to jest jakiś żart, wystawianie przedmiotu trwa wieki i nic nie można się sensownego napisać..

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@derlo_11 Przykro mi, ale sprzedażą na Allegro możesz zarządzać tylko z poziomu przeglądarki (z urządzenia mobilnego lub z komputera). Aplikacja Allegro Sprzedaż została wyłączona. 

Możesz zamieszczać linki do stron producentów, jeśli służy to poszerzeniu informacji o przedmiocie. Jest to dozwolone pod warunkiem, że na tych stronach nie ma prowadzonej sprzedaży lub nie znajdują się tam adresy www innych stron komercyjnych.

Opis przedmiotu ma dotyczyć wyłącznie tego przedmiotu, który sprzedajesz. Informacje o metodzie dostawy zamieszczasz w zakładce Moje oferty i Cennikach dostaw

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

derlo_11
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

oznacz moderatorów