anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcja charytatywna-wysyłka.

MAMY ROZWIĄZANIE!
markman1
#7 Wielbiciel#

Witam.Po raz pierwszy wystawiłem przedmiot na aukcji charytatywnej.Czy dostanę informację o tym,że kupujący przekazał wpłatę na ww. cel? Na razie otrzymałem tylko coś w stylu "twoja licytacja zakończyła się sprzedażą". Chciałbym dotrzymać terminu wysyłki etc.Z góry dzięki za odpowiedź.Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@markman1 Pieniądze za wysyłkę otrzymasz na saldo Allegro - wtedy wyślesz towar. Pieniądze za towar trafiają do fundacji. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@markman1 Cześć 🙂 Cieszę się, że przyłączyłeś się do tej szlachetnej akcji. 

W zakładce Moja sprzedaż sprawdzisz, ile uzyskałeś pieniędzy przeznaczonych na wysyłkę przedmiotów z aukcji, a także zobaczysz wszystkie zakupy zrobione u Ciebie wraz z danymi kupujących.

W zakładce Zamówienia sprawdzisz kiedy dokonano zakupu, w jakiej ofercie został dokonany zakup, jaki jest status płatności, metoda dostawy i dane kupującego. 

Kwota za wylicytowany przedmiot trafi automatycznie na rachunek bankowy 30. Finału WOŚP, ale kwota za przesyłkę trafi na Twoje konto.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44278593
#8 Zapaleniec#

A jesli nie mam konta bankowego na Allegro a licytacja jest zakończona? Jak mam wysłać wylicytowane przedmioty z aukcji charytatywnej?

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:44278593 Jeśli nie masz konta bankowego, możesz ustawić wypłaty środków z salda Allegro Finanse przekazem pocztowym. Tutaj znajdziesz szczegóły. Pamiętaj jednak, że takie wypłaty są realizowane tylko raz w miesiącu.

Jeżeli masz środki na saldzie, nie musisz czekać z wysyłką do momentu ich wypłaty.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów