anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne pobieranie należności za nasze usługi z pieniędzy, które masz ze sprzedaży

ARAKOM
#9 Pomysłodawca#

Od moich dostawców, z reguły mam odroczoną płatność 60 dni lub co najmniej 28 dni, od ogromnego Allegro miałem 14 dni, ale mało im tego,  od 15 lutego 0 dni, będą na bieżąco co godzinę!!! ściągać prowizję z bieżących wpłat od kupujących, kolejne miliony na koncie, BRAwo :}

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

mikeza
#20 Guru#

@ART_FOTO u mnie od zawsze jest pobierana w momencie zakupu, zwracana po tygodniu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@mikeza Racja jest po obu stronach, dlatego że przy opcji "kup teraz" prowizja jest pobierana od razu.Przy licytacji w momencie zainicjowania płatności i przesłania formularza dostawy.Nie miałem przyrównania, gdyż nie zdarzyło mi się aby ktoś kto kupił poprzez "kup teraz" nie zapłacił od razu.

oznacz moderatorów

MedicSpa
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie. W 100% zgadzam się z tym stwierdzeniem.  Jak już powinna być tylko ściągana prowizja i dodatkowe opłaty z przesyłek i opłaty operatorów. Natomiast różnicę z promocji np Ads powinno się już dopłacać jako przelew na 14-go. Ja w każdym bądż razie w tej sytucji rezygnuję już z promocji tylko zostaję na czystej sprzedaży. Mam nadzieję, że allegro się obudzi !!!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ARAKOM @drekenzes @ART_FOTO jak mawiają nasze piękne moderatorki w imieniu Allegro - Smart nie jest obowiązkowy, Allegro nie jest obowiązkowe, nie pasują warunki zamykajcie konto 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MedicSpa
#9 Pomysłodawca#

A ja tak z innej beczki dopytam : allegro bierze co godzinę należności.... a co jeśli sprzedam coś pomiędzy tymi godzinami to moge wtedy samodzielnie zrobić wypłatę? Czyli allegro nie zdążyło zabrac (Bo nie minęła godzina) a ja zrobię wypłatę ? czy w tej sytucji samodzielna wypłata jest zablokowana?

oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

@MedicSpa Saldo będzie na minusie i kolejny zakup pokryje dług xd

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów