anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne rozliczanie opłat i prowizji środkami ze sprzedaży - błąd

ADM_media
#11 Animator#

Allegro jak zwykle jakby coś zrobiło bezbłędnie to byłby TECHNOLOGICZNY CUD, no ale niestety musimy się mierzyć z ich błędami a kto cierpi? Ano sprzedawcy.

Ile razy trzeba kliknąć na krzyżyk zamknięcia aby po odświeżeniu strony nie zobaczyć tego komunikatu?

ADM_media_0-1697622749925.png

 

"

Automatyczne rozliczanie opłat i prowizji środkami ze sprzedaży

Od dzisiaj rozliczaj się z należności względem Allegro na bieżąco. Wystarczy, że włączysz automatyczne pobieranie opłat ze środków pochodzących ze sprzedaży."

Stawiam na jakieś 100000000000000000000000000000000000000 razy,

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  kiedy to naprawicie? Od razu drugie pytanie - czy w ogóle to naprawicie?

Nie chcę tej usługi, wiem, że allegro słabo stoi finansowo, ale nie będę od razu wam pieniędzy dawał, tylko na sam koniec miesiąca.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Wyjaśnię to i dam znać! Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

Dzięki za zainteresowanie, z chęcią poczekam

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Podobno ten "dobrowolny przymus" będzie wszystkich sprzedawców prześladował od lutego przyszłego roku ,teraz dopiero się rozkręca 

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Dodaj proszę zrzut całego ekranu z widocznym komunikatem. Zrzut powinien obejmować cały ekran wraz z datą, godziną oraz paskiem adresowym przeglądarki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

nieudacznicy.jpg

 

przesyłam

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Dziękuję! Już przesłałam do konsultacji. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ADM_media Wyślij proszę zrzut ekranu na adres spolecznosc@allegro.pl bez zamazywania żadnych danych. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

Ty chyba ŻARTUJESZ?! Ty wiesz co to ochrona danych? Co moje dane wrażliwe mają do tego, że coś u was (ZNOWU) nie działa?!

oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@ADM_media jeśli używasz trybu prywatnego w przeglądarce to ten i inne komunikaty będą Ci się pokazywać po każdym restarcie przeglądarki i nie ma możliwości ich trwałego wyłączenia, chyba że zrobisz sobie skrypt ukrywający panel w adblock. Obowiązek automatycznych płatności wchodzi w lutym więc te kilka miesięcy się pomęczysz jeszcze....

oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

nie, nie wchodzę w tryb prywatny

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ADM_media też miałem to codziennie puki nie uruchomiłem 🙂 a i tak w lutym włączą to wszystkim 😄

ale nie będę od razu wam pieniędzy dawał, tylko na sam koniec miesiąca. ????

A może popatrz na to z drugiej strony, kupię coś od Ciebie i zapłacę na koniec miesiąca bo nie będę płacił od razu, co Ty na to ? Czy nie stracisz płynności jak wszyscy kupujący zapłacą Ci po 30 - 45 dniach ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

ADM_media
#11 Animator#

Bzdury piszesz kolejny raz,  fakturę za usługi dostaję na koniec miesiąca i taką fakturę mam opłacić, nie wcześniej. I ortografii się naucz.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@ADM_media i tak Ci to włączą w lutym więc szkoda klawiatury 😄 a chcieć to se możesz, regulamin się zmienił i nic nie zrobisz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mix-mce
#14 Krzewiciel#

@ADM_media wiesz, faktura a płatność to dwie różne rzeczy, mogą Ci wystawić zarówno fakturę odroczoną jak i już opłaconą, lub trochę tego trochę tego.

Wszyscy zgadzają się co do tego że na koniec miesiąca fakturę dostaniesz, ale ile tam będzie w polu "do zapłaty" i "zapłacono/pobrano automatycznie" to już zależy od allegro.

Jak im się będzie podobało to na podstawie statystyk sprzedaży mogą nawet pobierać zaliczkę na poczet następnego miesiąca i nic im nie zrobisz.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

              puki   🤣     https://www.youtube.com/watch?v=jQfVEYmU3h8

oznacz moderatorów