anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Automatyczne tłumaczenie ofert na angielski , przymusowe.

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Jak będą wykonywane te tłumaczenia ofert  skoro sprzedający odpowiada za swoja ofertę ? Rozumiem że będzie je wykonywał  tłumacz przysięgły i będzie na to odpowiednia dokumentacja  ? No bo jak inaczej przetłumaczyć na przykład specyficzne,  techniczne sprawy ? Chyba nie jakimś translatorem na litość boską ?

eightbitclone2_0-1712844663551.png

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem że będzie je wykonywał tłumacz przysięgły i będzie na to odpowiednia dokumentacja

z pewnością. oni mają to w tyłku- liczy się prowizja i zysk.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@eightbitclone2 oczywiście za tłumaczenie będzie odpowiadało allegro, przy każdym tłumaczeniu będzie info kto to tłumaczył 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Aa, no to uff,  już jestem spokojny. Skoro Allegro sie tym zajmie no to znaczy że wszyscy jesteśmy w dobrych i profesjonalnych rękach. No i ileź to oszczędności. Nie trzeba wydawać na tłumacza. Dzięki katalogowi allegro nie trzeba wydawać na fotografa. Dzięki kurierowi Allegro ONE paczki są odbierane z firmy o czasie i doręczane na czas. Pozostało mi tylko siedzieć i pieniądze liczyć... A nie, Allegro to też robi za mnie...

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

będzie jak zawsze czyli badziewnie

wg allegro to sprzedawca odpowiada za ofertę

więc się na niego zrzuci odpowiedzialność

serwis nigdy się nie przyzna do błędu - pokazywałem tu na forum ostatnio jak allegro tłumaczy tekst w dyskusjach z języka ukraińskiego - post został usunięty bo przecież to niepodobne, że tak się źle wyrażał

nam ostatnio Ukraińcy pisali o jakiś biletach - a chodziło im o paragony

 

radzę dopisać w swoich regulaminach, że oferta była tworzona i jest zawierana w języku polskim

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#15 Entuzjasta#

Oczywiście, że translatorem. Nie od dziś w Allegro rządzą boty i AI

oznacz moderatorów