anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny zapis daty dostawy

BULWAzGdyniPL
#7 Wielbiciel#

Drodzy, 

Mam wyłączoną opcje pokazywania czasu dostawy wg nieomylnego algorytmu Allegro. Ustawiłem 1 dzień na wysyłkę to powinno wskazywać dostawa pojutrze. Guzik. Pokazuje dostawa jutro. Grr. Musiałem ustawić dostawa 2 dni i teraz jestem mocno nie konkurencyjny. Co poradzicie? Pracuje na etacie gdzie indziej i nie zawsze mam wolny dzień bym mógł wysyłać tego samego dnia. Dlatego żongluje czasem dostawy wiedząc kiedy pracuje. Ale allegro wie lepiej mimo wyłączenia opcji ich algorytmu.

Co byście zrobili ma moim miejscu? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BULWAzGdyniPL jeśli dobrze kojarzę algorytm możesz wyłączyć dla ofert z czasem realizacji dłuższym niż 2 dni, ale dopytamy o szczegóły  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BULWAzGdyniPL  opcja wyłączenia dostaw szybszych niż deklaracja Możesz z niego skorzystać, dotyczy przesyłek, które wysyłasz szybciej, niż deklarujesz i nie chcesz, abyśmy uwzględniali to w przewidywanym czasie dostawy. Gdy go klikniesz, w Twoich ofertach z deklarowanym czasem wysyłki 2 i 3 dni, pokażemy przewidywany czas dostawy nie krótszy niż Twoja deklaracja wysyłki.
Jeśli czasami wysyłasz przesyłki szybciej, algorytm to uwzględni, w tym przypadku rozwiązaniem będzie nadawanie przesyłek zgodnie z deklaracją. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów