anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

BAŁAGAN W PRODUKCIE

_Likos_
#20 Guru#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   Czy ktoś mógłby zrobić porządek z tym produktem ???? Tam są podpięte wszystkie siekiery z alllegro jakie sie nie zmiesciły gdzieś indziej. Nie mam sil ani czasu zgłaszać wszystkich produktów 

Powinna byc tylko siekiera cellfast c 1600 a mamy totalny amageddon

https://allegro.pl/produkt/siekiera-cellfast-41-005-61-5-cm-1-6-kg-77d03b8f-4b49-4f68-a020-0e9fd5eaf...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  ciekawe jak po 20 czerwca będziecie pokazywać warianty od różnych sprzedawców przy takim katalogowaniu ???? to będzie dopiero jazda 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

 @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_   ponieważ mineło kilka dni a zproduktem nadal nic sie nie dzieje i nadal jest tam kilkadziesiąt rodzajów siekier pozwalam sobie odświeżyć temat i ponownie prosić o pomoc.

Czy jest jakas osoba w dziale produktyzacji która moglaby sie tym zająć? Zgłaszanie tylu nieprawidłodłowo podpiętych ofert to strata mnóstwa czasu. A zdaje sie że mając już pokazane dokładnie o który produkt chodzi to ktoś mógłby tam zrobić porządek .

Z góry dziekuje

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@k_owczarek1  ?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niektórych rzeczy nie da się już naprawić ,zwłaszcza jak duma z tego jest tak wielka i trudno przyznać się do błędu.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_Likos_ Przepraszam, że musiałeś czekać na naszą odpowiedź, ale konsultowałam w tym czasie Twoje zgłoszenie z zespołem od Katalogu produktów i niestety nie mamy tutaj opcji automatycznego wyczyszczenia błędnych powiązań. W tych ofertach podane są kody EAN zgodne z tym produktem, więc nasze mechanizmy tego nie wyłapią. Dlatego też niestety jedyną możliwością uporządkowania ręcznego tej kategorii są zgłoszenia każdej oferty osobno. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@_HolaOla_  dziekuje za odpowiedż . Wniosek mam taki:

1) kupuje najgorszy i tajtańszy chłam jaki znajde

2) wpisuje EAN markowego produktu i podpinam swój

3) moja oferta wyskakuje jako najlepsza i najtańsza, z ddobrymi opiniami o produkcie 

4) zarabiam kilkaset procent sprzedając bubel ( podłączony pod markowy produkt) a i tak mam znaczek : SUPER CENA

5) Jeśłi wystawie kilkadziesiąt takich ofert z różnych kont to NIKT Z TYM NIC NIE ZROBI bo to technicznie nie możliwe a nikomu nie bedzie sie chciało zgłaszac tylu ofert

Cóż moim zdaniem albo allegro wypracuje jakieś rozwiązania systemowe albo tez ta cała produktyzacja narobi dużo wiecej szkody niż pozytku.

Teraz markowe i dobre produkty pracują na opinie produktów dużo gorszych i na odwrót- kupujący kupuje słaby produkt a oppinie wystawia produktowi dobremu innej marki. Konkrtetny przyklad Wam podałem

Przepraszam ale to bez sensu.

Ciekawe jest tylko czy produceNci dobrych marek sie na to zgodzą i jak długo. Jak dla mnie produktyzacja w takiej formie daje możliwość handlu podróbkami . W sumie jest to bezprawne używanie znaków towarowych.

Oczywiście wiem że robią to sprzedawcy nie allegro lecz allegro daje ku temu zielone światło i jak sama napisałaś nie ma możliwości blokowania choćby czesci takich ofert.

 

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@_HolaOla_  aha jeszcze jedno

Pokazuje Wam dokładną oferte z listingiem produktów które należy odpiąć i wykasować i EANy bo nie są prawidlowe. 

I otrzymuje odpowiedż że nikt z zespołu produktyzacji nie może usiąśc i odpiąć tych ofert ręcznie - wystarczy spojrzeć na miniaturki oraz tytuły aukcji. W zamian za to otrzymuje odpowiedź że mam wszystko zgłaszać i wówczas dopiero ktoś to zweryfikuje i odepnie ( bo rozumiem że po zgłoszeniu bedzie to już robił człowiek bo EAN nadal tam bedzie wiec jeśli zrobi to system to pokaże że produkt jest prawidłowy)

Wybacz wiec ale to naprawde zniechęca do pomagania w czymkolwiek zespołom z Allegro. Skoro praktycznie od razu jest odpowiedź " zrób to sam"

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

co zrobić kiedy ręcznie się wszystko poprawi a mimo to odrzucacie zgłoszenia i produkty nadal są błednie połączone ?

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

co zrobić kiedy ręcznie się wszystko poprawi a mimo to odrzucacie zgłoszenia i produkty nadal są błednie połączone ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Brak chęci do współpracy ze strony allegro celem poprawy tego bałaganu daje do myślenia .

oznacz moderatorów