anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Black Week pytanie o koszty

Wilczekstepowy
#13 Ambasador#

Cytat:

  • opłata 99 zł brutto za udział do 20 tys. zgłoszonych ofert

Chcę dopytać, abym nie musiał być później zdziwiony. W takiej cenie mogę wystawić 1 ofertę, pod warunkiem, że jest ich mniej niż 20 tysięcy? Czy też w takiej cenie za 99 PLN mogę wystawić 20 tysięcy ofert?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Wilczekstepowy zgodnie z regulaminem:
"Za przystąpienie do Kampanii Spółka pobierze jednorazową opłatę w wysokości:

a. 99 zł (słownie: dziewięćdziesiąt dziewięć złotych) brutto w przypadku zgłoszenia do Kampanii do 20.000 Ofert,

b. 299 zł (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt dziewięć złotych) brutto w przypadku zgłoszenia do Kampanii od 20.001 do 50.000 Ofert, a dodatkowo w przypadku gdy Partner zgłosi więcej niż 50.000 Ofert, Spółka pobierze 1 zł (słownie: jeden złoty) brutto za każdą, kolejną zgłoszoną Ofertę do Kampanii (powyżej 50.000 zgłoszonych Ofert).

Opłaty, o których mowa powyżej naliczone zostaną w ciągu 10 dni roboczych od zakończenia Kampanii na Konto Partnera w Allegro.

  1. W trakcie trwania Kampanii, dla Ofert zakwalifikowanych do Kampanii, Spółka pobierze także dodatkową prowizję od sprzedaży Towaru na zasadach wskazanych w załączniku nr 1 pkt. 3 regulaminu Strefy Okazji".

Nie do końca rozumiem "W takiej cenie mogę wystawić 1 ofertę, pod warunkiem, że jest ich mniej niż 20 tysięcy"?
Płacąc 99 zł możesz zgłosić do Black Week do 20 tys. ofert. Oferty zgłaszasz za pomocą zakładki Kampanie i programy, oferty muszą być aktywne. Możesz zgłosić wyłącznie aktywne Oferty, zgodnie z poniższymi wymaganiami:

a. wystawienie do sprzedaży Oferty trwającej lub nowo wystawionej,

b. określenie wymaganych parametrów dla Towaru,

c. określenie wymaganych parametrów dla Oferty tj.: Stan > Nowy, Rodzaj Oferty > Kup teraz.

  1. Szczegółowe kryteria i zasady zgłaszania Ofert:

    a. Partner powinien udzielić minimum 5% rabatu od najniższej ceny Towaru w Ofercie liczonej z ostatnich 30 dni przed zgłoszeniem (cena ta będzie widoczna w Ofercie jako cena przekreślona),

    b. cena Towaru w zgłoszonej Ofercie musi być także równa bądź niższa od najpopularniejszej ceny Transakcji danego Towaru tj. ceny w jakiej Towar był najczęściej kupowany w ostatnich siedmiu dniach przed zgłoszeniem. Partner może sprawdzić ten wskaźnik za pomocą funkcjonalności dostępnej w panelu Moje Allegro na stronie.

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów