anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada konta sprawa zgłoszenie nr 41307659

autotola12
#7 Wielbiciel#

witam serdecznie dostałam taką wiadomość od doradcy allegro nie wiem o co w tym chodzi nie mam zadnego konta o tym nicku nie znam tego konta i nie wiem o co w tym chodzi czy może mi ktoś to wytłumaczyć jak to załatwić. dziękuje 

Niezbędne będzie wyjaśnienie spraw na koncie powiązanym rainboow64 - bezpośrednio z jego poziomu po zalogowaniu jego użytkownika.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@autotola12 Cześć. 🙂 W sprawie blokady kontynuuj korespondencję mejlową 41307659 — tylko Dział Bezpieczeństwa Transakcji jest w stanie odblokować konto. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

autotola12
#7 Wielbiciel#

dziekuje za pomoc kontynuuje korespondecje z doradca cały czas napisał że nie znam tego konta rainboow64 i nigdy nie miałam z nim  doczynienia i czekam na odpowiedz od doradcy . 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@autotola12 powiązali twoje konto z jakimś kontem i ich nie obchodzi że go nie znasz tam są jakieś sprawy w rodzaju nieopłacone rachunki nierozpatrzona reklamacja etc może to konto twojej laski / byłej / chomika / kolegi z roboty i mialeś nieszczęście logować się z tamtym z tego samego routera / kompa / tel etc podsumowując jak nie wyjaśnisz to masz permabana na swoje konto i allegro nie obchodzi że ty nie wiesz czyje to konto

oznacz moderatorów

autotola12
#7 Wielbiciel#

Jak mam to załatwić jak nie mam pojęcia jak sie tam zalogować , nie miałem takiego konta czy jakieś na to rozwiązanie mam kontakt z doradca czyli wychodzi na to ze zablokują mi konto na stałe . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

autotola12
#7 Wielbiciel#

Mam kontakt z doradca pisze do niego ze nie mam jak tego zrobić i nie znam konta czekam za konkretna odpowiedzią . 

oznacz moderatorów