anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada Konta

michunowotnik
#1 Nowicjusz#

Witam, Moje konto zostało zablokowane. Sprzedałem przedmiot wydrukowałem etykietę i wsadziłem do paczkomatu. Wróciłem i chciałem kliknąć wypłatę i przycisk był na szaro więc napisałem do pomocy allegro i po 5 minutach moje konto zostało zawieszone. Jak mam zrobić zdjęcie z przedmiotem który jest w paczkomacie ? 

Dowodu moge zrobić i reszty ale nie wiem co teraz 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

michunowotnik
#1 Nowicjusz#

,,Zawiesiliśmy Twoje konto ze względów bezpieczeństwa. Musimy się upewnić że korzysta z niego uprawniona osoba i jest ona w posiadaniu towaru oferowanego na sprzedaż" 

Napisałem ale bot alina jest niedostępny czat również . 

I jak mam wysłać zdjęcie Towaru który wysłałem ? 
I co mam teraz zrobić skoro Towar wysłałem a Pieniędzy nie mam... Pytanie czy je odzyskam ?

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Myślę, że nie piszesz tutaj wszystkich istotnych informacji. Opisałeś transakcję jako "normalną" - czyli klient kupuje, opłaca, a Ty wysyłasz w zadeklarowanym terminie. W takiej sytuacji Allegro  nie zwiesza konta. Coś musiałeś pominąć...                           

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów