anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta

Sebek19960
#7 Wielbiciel#

Witam

Dostałem nałożoną blokadę konta dnia 05.12.2023r. z powodu spadku ocen w panelu jakości sprzedaży. Przez ten czas wykonałem wszystkie zalecenia przez allegro: dodałem do wszystkich zamówień numery przesyłek, zakończenie wszystkich dyskusji oraz zmianę negatywnego komentarza na pozytywny. Obecnie posiadam 0pkt. w jakości sprzedaży z racji tego oraz posiadam 92,6% pozytywnych komentarzy. Po wykonaniu wszystkich zaleceń napisałem prośbę o odblokowanie konta dnia 07.01.2024r. do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnej wiadomości zwrotnej oraz pomimo przypomnieniu braku odpowiedzi na mają prośbę nadal nie otrzymałem żadnej wiadomości. Nic więcej już nie mogę zrobić, nie wiem czemu nie dostaje żadnej odpowiedzi i nie wiem już gdzie się udać z moim problemem. Proszę o pomoc

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Ten dział to zapracowany na Allegro, a jak nie mają co robić to sami sobie szukają"ofiar" ale zapewne odpiszą ze odpowiadają w kolejności zgłoszeń, cokolwiek to znaczy, więc kontakt z nimi tylko odblokuje Ci konto.☹️

oznacz moderatorów

Sebek19960
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, ale czekam od 7 stycznia na odpowiedz i żadnej odpowiedzi nie mam... a jak nie odpiszesz kupującemu przez 24h to odrazu minusowe punkty dostajesz...

oznacz moderatorów

Sebek19960
#7 Wielbiciel#

Zależy mi, aby odpowiednia osoba zajęła się moją sprawą i podeszła do swojej pracy sumiennie. Gdyż blokada konta jest od 05 grudnia 2023r.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Sebek19960 Rozumiem Twoje zniecierpliwienie zaistniałą sytuacją. Od siebie dodam, że zgłoszenia są rozwiązywane w kolejności, w jakiej do nas wpadną. Zakładanie kolejnych zgłoszeń sprawia, że spadają one na koniec kolejki. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Sebek19960
#7 Wielbiciel#

Pani z działu bezpieczeństwa transakcji twierdzi, że pomimo wykonania zaleceń nie odblokuje mi konta. Gdy poziom pozytywnych komentarzy wynosi 92,6% a wiele użytkowników z niższym poziomem jest na Państwa portalu i sprzedaje produkty... Nie mogę dojść do porozumienia z Państwem, aby dać mi szanse poprawy na większą którą jestem w stanie poprawić poprzez odblokowanie konta i dalszą sprzedaż, abym przypilnował wszystkich kupujących o wystawienie komentarza oraz wstawiać numery przesyłek na bieżąco i odpowiadać systematycznie na wiadomości od kupujących

oznacz moderatorów