anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

blokada sprzedaży / cenzura konta

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

Witam bardzo serdecznie,

Czy allegro może ocenzurowało moje konto? Mam drastyczne spadki sprzedaży w ostatnich tygodniach. Porównywałem sobie rok do roku dany okres i nigdy nie było czegoś takiego. Czytałem, że allegro losowo cenzuruje konta. Mógłby ktoś mi to wyjaśnić lub pracownik allegro ściągnąć blokadę? Może nie zarabiam kokosów ale zawsze z mojej prowizji idzie na pensję conajmniej jednego pracownika.

Dziękuję.

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

vonNogay
#17 Koryfeusz#

A ja już ze 3 razy w różnych miejscach w internecie czytałem, że komuś kurier powiedział, że wozi same paczki z t..u

Ciekawe ile płacą za takie komentarze 🙂

oznacz moderatorów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

System komentarzy też robi swoje. Sprzedawałam takie sprytne pojemniczki jednej z firm która robiła je w kilku rozmiarach. Szału nie bylo ale zawsze kilka złotych wpadało. i Nagle stop. Od miesiaca ani sztuki. Zaczynam szukać. niby nic nie widać wszystko w porządku aż zaczęłam czytać komentarze przy tej aukcji i co widzę? Ostatni z komentarzy. "Wszystko w porządku ale wymiary się nie zgadzają." I maleńką czcionką Zakup w sklepie XXXXX. No i już wiem czemu sprzedaż mi " siadła ". I to są efekty produktyzacji i skopanego systemu komentarzy który połączył te oferty po nazwie producenta. No bo przecież nie może tak być że ktoś może produkować pojemniczki tak nie wiele się różniące. Chodzi o kilka mm. Zastanawiam się czy coś z tym nie zrobić.

oznacz moderatorów

Hoth24BrickStore
#9 Pomysłodawca#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_  mógłbym prosić o pomoc? Dziękuję miłe Panie 🙂

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

oni wszystko mogą polskie prawo dl nich nie jstnieje zobaczymy co będzie dalej ja też czekam kupiłam i nie mogę nic opłacić zrobily demolki z naszych kont 

oznacz moderatorów

-PRORIDE-
#11 Animator#

Ja też mam spadek sprzedaży do grudnia było ok dziennie to było minimum 10 zamówień, a teraz max 3 to sukces i to najlepszy dzień tygodnia. Nawet jak przeglądam swój dział z konkretnym przedmiotem to moje wszystkie oferty są na samym końcu list np. ramki Opel na 1371 ofert allegro wg trafności ustawia moją ofertę na ostatniej 23 stronie na pozycji 1328. I tak jest ze wszystkimi ofertami wszystkie są na samym końcu list. Konkurencja ma przynajmniej jedną ofertę na pierwszej stronie kategorii. Widać ktoś w allegro mnie nie lubi i banuje moją sprzedaż. Tragedia nawet adsy nie pomagają i wszystkie wyłączyłem bo to tylko strata kasy. Mam tylko 116 puntów sprzedaży. Przed zmianą poziomu sprzedaży miałem super sprzedawcę, a teraz waham się między progiem neutralnym, a dobrym. Konkurencja musi dawać lepsze łapówki skoro tak dobrze im się sprzedaje i mają oferty na pierwszych stronach. Ja jestem zepchnięty na sam margines allegro gdzie nikt tu nie zagląda.... Tragedia tragedii to jest koniec sprzedaży nie dajesz łapówek nie istniejesz na allegro.

oznacz moderatorów

client11546
#11 Animator#

niech ocezurują chiskie buble konta 60% i dalej sprzedają taka jest polityka allegro

oznacz moderatorów