anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak maili od serwisu.

fajnecd
#8 Zapaleniec#

Brak maili od sewisu. Wczoraj do godzin przedpołudniowych jeszcze było ok. Po poludniu nie przyszedł już żaden mail od Was. Dziś zaczyna się to samo. Może wreszcie ktoś kompetentny napisac co się dzieje? Pracujemy na EDGE , poczta to O2. Prosze tylko nie pisac o cookies bo u nas wszystko jest w porzadku. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@fajnecd Faktycznie odnotowaliśmy problemy po naszej stronie z dostarczaniem wiadomości, jednak dotyczy to tylko Interii oraz Onet. Sugeruję zatem, abyś skontaktował się z operatorem swojej poczty. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

fajnecd
#8 Zapaleniec#

Z całym szacunkiem zacytuję  "Faktycznie odnotowaliśmy problemy po naszej stronie z dostarczaniem wiadomośc ". To my sprzedawcy niczemu winni mamy załatwiać sprawy wynikłe z Waszych błędów ? Cos tu nie halo. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@fajnecd Szkoda, że zacytowałeś tylko część mojej wiadomości, a pominąłeś informację kluczową. 🙂 "dotyczy to tylko Interii oraz Onet "

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

fajnecd
#8 Zapaleniec#

Kluczową sprawą myślę ,że jest fakt iż dalej nie ma maili od Allegro. Faktycznie nie zacytowałem całosci. Czyli jak można wnioskować aby otrzymywać od Panstwa wiadomosci trzeba pocztę mieć na innych portalach ? Nieważne , czekam cierpliwie aż awaria zostanie usunięta i wszystko wróci do stanu jaki powinien być. Pozdrawiam .

oznacz moderatorów