anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak numeru ulicy - Allegro Odbiór w Punkcie Pocztex

AGLOPRIMA1
#9 Pomysłodawca#

Zamówienie 4e19e540-fa7d-11ee-a749-c1d8e082d822

Komunikat: "Brak numeru ulicy w danych adresowych"

Dane adresowe podstawiają się z mapki, nie mam możliwości edycji: Sklep Żabka (ID: 425410)
Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 12/U5/U5

Jak mam to nadać???

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @AGLOPRIMA1, przejdź do "Zmień dane odbiorcy" i spróbuj poprawić ulicę, którą wprowadziła klientka (między nazwą ulicy a numerem domu wstaw spację). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA1
#9 Pomysłodawca#

Zadziałało.

Ale proszę powiedz, czemu utrudnia coś czego nawet nie ma na etykiecie? Po co w ogóle adres odbiorcy, który nie dotyczy punktu odbioru?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@AGLOPRIMA1 API Przewoźnika wymaga podania dokładnego adresu odbiorcy, nawet jeśli jest to paczka z dostawą do punktu (nie dotyczy to tylko Poczty Polskiej) i jeśli nie ma tych danych lub są wprowadzone błędnie, to system blokuje ich przesłanie

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

AGLOPRIMA1
#9 Pomysłodawca#

No jasne, przecież to Poczta Polska. Nie pomyślałam, że jeśli da się coś utrudnić to oni to zrobią.

Dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Adres nie jest drukowany na etykiecie, ale jest w systemie powiązany z numerem przesyłki. Używany jest on np. w procesie reklamacji, czy jak podany został błędny (nieistniejący) nr telefonu (wtedy listonosz przyniesie papierowe awizo). Czasem też zdarza się, że kurier przywiezie paczkę pod adres, np jak jest ona zbyt duża dla punktu odbioru.

A i firma ubezpieczeniowa wymaga tych danych do ubezpieczenia przesyłki.

oznacz moderatorów