anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opisów w ofertach z archiwum allegro

serwis-bs
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, chciałem wznowić kilka ofert sezonowych z archiwum allegro, lecz niestety występuję jakiś błąd i nie wyświetla opisów w ofertach z archiwum. Przykładowa oferta:

https://archiwum.allegro.pl/oferta/dysza-myjki-stihl-re-110-plus-re-130-re-140-plus-i14778523982.htm...

Przeglądałem też oferty innych i widzę, że problem dotyczy chyba wszystkich ofert allegro archiwum, nie tylko moich. Dodam, że w zeszłym tygodniu coś wznawiałem i nie było problemów z opisami, a od wczoraj już ich nie wyświetla. Próbowałem na kilku przeglądarkach, komputerach i telefonie - wszędzie to samo.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

AkcesoriaIT
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam ten błąd, ja również nie widzę opisów w archiwalnych ofertach. Jest to dla mnie bardzo uciążliwy problem. Allegro oficjalnie gwarantuje dostęp do tych opisów:
https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/historia-zakupow/jak-sprawdzic-opis-archiwalnej-oferty-LvP7a...
 

oznacz moderatorów

serwis-bs
#8 Zapaleniec#

Wygląda na to że ktoś się pochylił nad tym problemem, bo opisy już się pojawiły. Dziękuję za szybką reakcję.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@serwis-bs @AkcesoriaIT tak, dzięki za Wasze zgłoszenia! Już wczoraj dotarło do nas to info i zgłosiłam to do odpowiedniego zespołu. Dzięki za potwierdzenie, że już wszystko ok i opisy są widoczne w archiwum. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

BlackStorkPC
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,
Dziś zauważyłem ze w archiwum Allegro brakuje sekcji opis w wyszukiwanych ofertach.
Czy ta zmiana jest celowa czy jakaś awaria ?
Jeśli zostało to wprowadzone celowa powiem że bardzo utrudni mi to pracę sprzedaje na allegro pojedyncze przedmioty od 10 lat które pojawiają się cyklicznie co kilka miesięcy. Kopiowanie aukcji z archiwum allegro które do tej pory było całkiem pokaźną baza moich ofert pozwalało szybko wystawiać takie przedmioty ponownie, aktualnie muszę budować każdą ofertę od zera co zajmuje masę czasu.

Pozdrawiam

oznacz moderatorów