anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Wymaganej wiadomości Testy ???

kostas11
#21 Demiurg#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Czyżby znowu testy ??? mam obowiązkowo do wpisania wiadomość do sprzedającego kolor i od dwóch dni zaczynają się pojawiać zamówienia bez wpisanego koloru 😞 przez pewien czas było wszystko ok a teraz znowu problemy, mało poważne z Waszej strony, utrudniacie pracę i narażacie mnie na kiepskie opinie 😞 bo z jednej strony ciśniecie na szybkie wysyłki a z drugiej nie ułatwiacie tego 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

@kostas11 - za chwilę sprzedawcy będą robili za woły pociągowe produktyzacji. Wyobraź sobie, że Allegro dodaje swoje zdjęcia z katalogu, zamyka Ci ofertę - bo ktoś rości sobie pretensje do zdjęcia - i to Ty musisz udowodnić, że nie jesteś wielbłądem - po czym Allegro usuwa zdjęcie z katalogu. Takie to zaawansowane mechanizmy weryfikacji zdjęć wprowadza portal... 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 doskonale wiesz, że jeśli mamy się do czegoś odnieść, to zawsze prosimy o konkrety, więc ładnie poproszę o przykłady. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ kilka miesięcy temu był podobny problem ale nie mogę znaleźć postu, pisaliście że testy i losowi nie muszą wpisywać, potem każde zamówienie miało kolor a teraz powtórka z rozrywki 😞

23eaffe0-d402-11ed-afdb-55dae5df1c7e

65d8e8b0-d397-11ed-bc06-25a005def23c

Nie wiem co w tym przypadku te testy mają sprawdzić, prócz cierpliwości sprzedawcy i dołożenia mu dodatkowej pracy ? teraz muszę mailować, wydzwaniać a nie zawsze odpisują czy odbierają a paczkę trzeba na czas nadać 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ kolejne zamówienie bez koloru eebe95c0-daa5-11ed-8593-af13c8254330

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 dziękuję, czekam na odpowiedź z konsultacji w tej sprawie. Dam znać, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 czy mógłbyś podesłać zrzut ekranu z edycji oferty, na którym będzie widoczne, że masz zaznaczoną opcję, że wiadomość do sprzedającego jest wymagana? Otrzymałam odpowiedź, że ustawienie wiadomości powinno działać, ale sprawdzimy jak to możliwe, że kupujący przechodzą dalej bez dodania wiadomości. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@la_nika 🙂 kiedyś jak poruszałem ten temat to miałem odpowiedź że były testy i część kupujących mimo że powinni nie mieli obowiązku wypełniać wiadomości 😞

eebe95c0-daa5-11ed-8593-af13c8254330 tu jest 

1kolor.png

23eaffe0-d402-11ed-afdb-55dae5df1c7e tu jest 

2kolor.png

65d8e8b0-d397-11ed-bc06-25a005def23c a tu faktycznie mój błąd nie było 😞

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 przepraszam, że czekałeś na odpowiedź! 
Otrzymałam potwierdzenie, że wynika to z prowadzonego testu. Ze względu na to, że jest to test, a nie stała zmiana jest to pole opcjonalne dla Kupujących, w przyszłości zmieni się na wymagane, zgodnie z tym co zaznaczasz na formularzu wystawiania.
Obecnie nie udostępniamy opcji która wymagałaby od Kupującego uzupełnienia tej rubryki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów