anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zwrócić pieniądze kupującemu a nie mam środków na koncie allegro - PaU

FULLBORN
#7 Wielbiciel#

Czy jeśli przeleję pieniądze na podane konto  PaU z Allegro , to one trafią na moje konto PaU?. Chciałbym za pomocą Allegro Pau oddać pieniądze kupującemu ,  wtedy zwrot prowizji jest automatycznie

 

Taki dostałem przelew od Allegro
Wypłata PayU Id(207537568) i jest podane konto 

Nadawca / Odbiorca:
przykladowy numer . 10 1240 1040 1111 0010 5698 4564  
PayU S.A.
ul. Grunwaldzka 186--------------------czy jeśli przeleję na  konto podane w przelewie od Allegro to będę miał je na swoim Pau Allegro
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FULLBORN Jeśli nie masz środków na koncie w Allegro Finanse i nie spodziewasz się żadnej sprzedaży w najbliższym czasie, to poproś kupującego o dane do przelewu i zleć zwrot bezpośrednio na jego konto. 

Następnie złóż wniosek o zwrot prowizji (pierwszy wniosek zostanie najpewniej odrzucony automatycznie). W odwołaniu dołącz skan potwierdzenia zwrotu. Rabat transakcyjny zostanie uwzględniony. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FULLBORN
#7 Wielbiciel#

O.k. tak zrobię, gdy kupujący zwróci książki. Mam nadzieję, że dostanę zwrot prowizji za kilka książek

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka A czy czasami zgodnie z zapowiedziami nie miała być od 16 maja udostępniona możliwość zasilenia konta Allegro Finanse?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ART_FOTO   No właśnie. Można zasilić w końcu do wysokości zwrotu czy nie można ?

_____________
Kama
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ART_FOTO Jasne! Dzięki za zwrócenie uwagi. Rzeczywiście od 16 maja umożliwiamy zasilenie salda w Allegro Finanse (dla kont firmowych i zwykłych).

@FULLBORN Jeśli możesz zrealizować przelew za pomocą BLIKa lub szybkiej wpłaty online, to zasilisz swoje konto Allegro Finanse na potrzeby konkretnego zwrotu z poziomu zakładek:

  • Zwroty towarów - przy danym zamówieniu rozwiń opcję [DECYZJA ZWROTOWA] i kliknij [ZWRÓĆ WYBRANĄ KWOTĘ].
  • Zamówienia - przy danym zamówieniu rozwiń opcję [AKCJE] i kliknij [ZWRÓĆ WPŁATĘ].

https://allegro.pl/akademia/zasilenie-allegro-finanse-na-potrzeby-konkretnego-zwrotu-wplaty 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FULLBORN
#7 Wielbiciel#

To super, bo kiedyś oddałem pieniądze na konto osobiste a Allegro odrzuciło mi zwrot prowizji od sprzedaży. 

oznacz moderatorów