anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chory system

kamilfeliks
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedaż na allegro prowadzę od kilku lat. Posiadam dwa konta ze sobą powiązane Nipem firmy.

Konto główne pracowało bez zarzutu, konto nr dwa zdażyło się że brakowało towaru za co dostałem 3 negatywne komentarze i jakość spadła do 82%. Po czym allegro zablokowało oba konta z tego powodu, tłumacząc że musimy usunąć w jakiś sposób ten spadek, ale jak skoro miałem zablokowana sprzedaż więc nie mogłem zyskać nowych pozytywnych komentarzy, ani usunąć negatywnych ze względu na tych kupujących.

Trwało to dosyć długo, rozmowa z allegro jak z butem, zdecydowałem zamknąć konto które spowodowało zawieszenie ( 60dni). Mija 60 dni, pomyślałem ze skoro zamkniete te któro spowodowało blokade obu to odblokuja drugie.

Niestety, panowie z allegro twierdza ze nic się juz z tym nie da zrobić, gdyż z tamtego nie zostało zdjęte naruszenie i wszystko zostało zablokowane na zawsze...

No ale z drugiej strony naruszeniem był niski % pozytywnych komentarzy to skoro nie ma tego konta to...?

Czy ktoś miał już takie jaja?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Tak to tu działa i nie odblokują dopóki nie uporasz się z blokada tamtego, a odblokować może tylko dział bezpieczeństwa.😡

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@kamilfeliks 

Bardzo wiele osób to opisywało. Nic nie poradzisz z tym. Założyć trzecie, zbanują.

oznacz moderatorów