anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co jest z tą wielowariantowością?

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Próbuję ogarnąć to czego ogarnąć się nie da. Chcę stworzyć ofertę wielowariantową - wybieram odpowiednie oferty, które mają te same zdjęcia - oferty z różnymi rozmiarami butów. No i nie tworzy oferty wielowariantowej rzucając poniżej zamieszczonym komunikatem mimo, że zdjęcia są takie same.

atechnik_sklep_0-1681675801977.png

Chcecie zrobić ofertę "wielowariatową" w ten sposób? 😉

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

maxr01
#17 Koryfeusz#

Tak jak Ci pisze - zaznacz parametr kolor/wzór przy tworzeniu oferty wielowariantowej.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Tylko, że to ten sam kolor/wzór a nawet jeśli wybiorę kolor/wzór jak sugerujesz, to wali kolejnym błędem o duplikatach mimo, że to są oddzielne oferty (produkty)

atechnik_sklep_0-1681720419175.png

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep Zgłosiłam już to do zespołu i jak tylko dostanę informację, jak rozwiązać tę sytuację, wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@atechnik_sklep przepraszam, że musiałeś czekać na odpowiedź ode mnie, ale odznacz proszę oferty 13372673755 oraz 13445564549 i ten komunikat nie powinien dalej się pojawiać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów