anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co moge zrobic by nie placic zwrotu

kasiamagda022
#7 Wielbiciel#

Sprawa ma się tak sprzedawałam bransoletkę pani zaczęła dyskusje która była całkowicie bezpodstawna odpisywalam na początku ale kiedy zaczęła wysyłać zdjęcia jako dowód nie oryginalnosci zdjęcia bransoletki z całkiem innego ogłoszenia nie odpisalam na wiadomość wydała mi się tak bezsensowna. Po czym allegro wtrąciło się do dyskusji z kupującą dostała zwrot z powodu tego właśnie że nie odpisalam odwołalam się allegro odpisało tylko ze tak stało się przez moją postawę ktora było nie odpowiadanie w dyskusji automatycznie zatwierdzono. Co mogę zrobic. Kwota jest naprawdę duża to 800zl do tego musiałabym zapłacić za przesyłkę oraz 120zl zaplacilam juz prowizji dla allegro. Co mogę zrobić mam konto na minusie ale jeszcze nie zaplacilam im tego opłaciłam tylko koszta allegro 120zl ale nie stać mnie by płacić jeszcze ponad 800zl w dodatku jestem stratna i bransoletkę i pieniądze i wysyłkę i jeszcze prowizję 

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kasiamagda022 przykro mi z powodu tej sytuacji. Widzę, że prowadzisz już z nami korespondencję na ten temat. Kwestię blokady konta czy rozliczeń za rekompensatę można wyjaśniać tylko z odpowiednimi działami, dlatego poczekaj proszę na naszą odpowiedź w wiadomości e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów