anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co robić w tej sprawie

Client:112928826
#7 Wielbiciel#

Witam jakiś dzban zgłosił mnie na allegro że chce oszukać ludzi gdzie towar jest normalnie oryginalny i żadne oszustwo nie wchodzi w grę wyraźnie napisałem że ktoś go wyprzedził wysłałem nawet potwierdzenie zakupu z towarem i co w tym momencie jak allegro mi zablokuje konto co robić? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak Cię zablokują to będziesz musiał przekonać Dział bezpieczeństwa allegro o oryginalności swoich przedmiotów (np. ekspertyza  lub potwierdzenie od producenta).

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz dowody to nie powinieneś się martwić.

oznacz moderatorów

Client:112928826
#7 Wielbiciel#

Tak mam dowód zakupu ale zresztą weryfikowałem już tan towar mianowicie dowód obok towaru oraz dowód obok twarzy 

oznacz moderatorów

Client:112928826
#7 Wielbiciel#

Wysyłałem im to w postaci zdjęć oczywiście 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:112928826 Jak już weryfikowałeś, to nie masz się czym martwić > takich 🐏, chabrów, i środków kapusty nie brakuje na Allegro > a jeszcze do tego pomagają im trolle, które zamieszczają lewe, podrabiane wpisy umieszczone na jakiś fake'owych stronach > niby mają udawać aukcje z Allegro.

Pewnie zaraz się pojawi jakiś troll, co zamieści jakiś lewy link.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 o co chodzi z linkiem do podrabianej aukcji bo tego jeszcze nie grali cos mnie ominelo?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Mój osobisty troll wrzuca co jakiś czas link z jakiejś lewej strony > niby z aukcją Allegro > której na Allegro nie ma.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Ziolko39 ale ze niby twoja fejkowa aukcja?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@az1rael Tak

oznacz moderatorów