anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy mimo informacji Allegro / i mojej w zakładce "o mnie"/ zwraca towar bez uzgodnienia?

sonia74
#9 Pomysłodawca#

Często zdarza się, że kupujący zwraca towar bez uzgodnienia ze mną /jestem prywatnym sprzedawcą /, i albo żąda  zwrotu wpłaty, albo wymiany na większy rozmiar, a ewentualna dopłata go nie interesuje; zwykle się oburza i grozi negatywnym  komentarzem!!! Czy można zablokować możliwość zwrotu, a jeśli tak to w jaki sposób? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Sprzedajesz na allegro lokalnie? Nic nie musisz robic nie odbierasz paczki i niech sobie kupujacy szuka swojego zwrotu u przewoznika bo nie bylo zgody na zwrot

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Nie sprzedaje na lokalnym tylko na głównym. Ma w aukcjach informacje o terminie 14 dni na zwrot i zwrocie na koszt kupującego. Czyli wygląda jakby włączyła do smarta, potem złapała 2 negatywy i że smarta i tak nie ma to chce wyłączyć. Problem w tym, ze allegro jak zwykle udostępnia masowe dodawanie warunków zwrotów, ale masowego ich usunięcia to już nie. teraz tylko w każdej aukcji pojedyńczo się da to zmienić. 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

No przecież zwroty sama udostępniłaś przy wystawianiu aukcji. Jak chcesz ich się pozbyć to niestety w każdej aukcji pojedyńczo trzeba to zmienić. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@sonia74 jesli sprzedajesz jako osoba prywatna na zwyklym allegro to rob to bez smart bo wtedy przysluguje im darmowy zwrot i allegro zmusi cie do przyjecia, wtedy musisz wypelnic zakladke zwroty i wpisac takie warunki zeby zwrot byl w praktyce niemozliwy uokik jest zdania ze jako osoba prywatna samemu ustalasz warunki zwrotu jesli zostawisz zakladke zwrot pusta to allegro z automatu zalozy 14dni jak przedsiebiorcy a skoro kupujacy nie czytaja to wpisujesz tam 1 dzien i potem spuszczasz ich na drzewo a na lokalnie widzialy galy co kupowaly zwrotow i negatywow brak 

oznacz moderatorów