anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

cuda w ADSach?

popazan
#8 Zapaleniec#

Sprawdzaliście dzisiaj swoje Allegro ADS? U mnie rano dzisiaj taka sytuacja: maks. CPC =3.70zł , odsłon =1 (jedna odsłona); koszt ogólny reklam za dzisiaj 10,90 zł - czyli tak na oko, koszt za trzy kliknięcia; 

wychodzi na to, że przy jednej odsłonie reklamy mam naliczone aż 3 kliknięcia? potem już bym tego oczywiście nie zauważył, przy większej liczbie odsłon; 

wyjdzie pewnie na to, że to opóźnione zliczenie odsłon, błąd algorytmu, że wszystko jest w porządku, tylko zawsze te błędy są naszą niekorzyść 😉 

pozdrawiam

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@popazan czy zgłosiłeś to do supportu ADS? Jeśli nie, to napisz proszę do nas za pomocą formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@popazan  jeżeli masz włączone wyświetlanie reklam np. w Google, to mógł być taki koszt jednego kliknięcia

oznacz moderatorów

popazan
#8 Zapaleniec#

nie mam żadnych sieci partnerskich, a google w szczególności, tylko zwykły wewnętrzny ADS w wynikach wyszukiwania i w lewej kolumnie - poza tym miałem oznaczone w statystykach 3 kliknięcia, a tylko jedną odsłonę 🙂 to mnie ciekawi; w ciągu dnia bym tego nie odkrył, jakby już było nabite z kilkaset odsłon (tyle średnio mam dziennie); a to jest ciekawy mechanizm na poprawę bilansu w Allegro - kto się zorientuje 10 czy 20 zł w jedną czy drugą stronę 🙂 jesli płaci np. 100 dziennie

oznacz moderatorów