anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas wyliczania przez allegro realizacji zamówienia

MAMY ROZWIĄZANIE!
panda1234567
#8 Zapaleniec#

Witam, mam oferty gdzie mam ustawiony czas realizacji zamówienia 1 dzień roboczy, chcę się dowiedzieć dlaczego allegro zakup kupującego do godz chyba 11:00 lub 12:00 liczy jako dzień roboczy i ja mam wysłać zamówienie do godz 15:00 tego samego dnia, aby na następny dzień klient miał do odbioru, przecież to jest wysyłka tego samego dnia a nie na następny, data wprowadza w błąd klientów. Pozdrawiam serdecznie Monika 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
RED
#21 Demiurg#

było już o tym pełno wątków

allegro promuje coś co się nie sprawdza

oznacz moderatorów
panda1234567
#8 Zapaleniec#

Czyli fajnie że coś wprowadzili ale nie będzie poprawione, tak aby działało jak należy 🤦

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

nam przy podobnych ustawieniach allegro daje w niektórych przypadkach 30minut na wysyłkę

Pytanie które stawiam zawsze przy podobnych zgłoszeniach - czy oficjalny sklep allegro działa na takich samych zasadach?

 

oznacz moderatorów
panda1234567
#8 Zapaleniec#

Jasne że działa 🤣 30 min no to kupa czasu, czyli wysyłka tego samego dnia allegro liczy jako pukanie do drzwi z paczuchą, masakra 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@panda1234567 przewidywany czas dostawy jest wyliczany na podstawie Twoich historycznych nadań przesyłek. Obecnie w Twoich ofertach informacja o dostawie to "dostawa pojutrze", a Twoja deklaracja to 24h. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
panda1234567
#8 Zapaleniec#

Nie do końca to tak wygląda klientka wczoraj złożyła zamówienie o godz 9:47 a pokazuje mi że muszę wysłać do tego samego dnia, czas realizacji zamówienia to 1 dzień roboczy 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@panda1234567 piszesz o zakładce Zamówienia
Pokazujemy w niej trzy wartości dotyczące wysyłki:

  • czas wysyłki – jest to deklarowany czas nadania przesyłki, który ustawiasz w formularzu wystawiania
  • czas na wysłanie – szacowany przez nas czas, do kiedy należy wysłać przesyłkę, aby dotarła do kupującego w przewidywanym czasie dostawy
  • przewidywany czas dostawy – obliczamy go na podstawie Twoich wcześniejszych wysyłek i działań przewoźników. To właśnie ten czas widzi w ofercie kupujący.

Domyślam się, że informacja o której piszesz pokazywana jest w części "czas na wysłanie". 

la_nika_0-1701255371902.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów