anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas wysyłki

stylus_sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Cześć. może ktoś ze sprzedających wie coś więcej na ten temat bo otrzymując takie odpowiedzi od pracownika allegro chyba przestanę zadawać pytania.

Moje pytanie: 

Dzień dobry. Bardzo proszę o informację jak jest liczony czas wysyłki gdy klient kupuje dwa produkty w jednym zamowieniu. Jeden z czasem wysyłki 1 dzień, drugi z czasem wysyłki 3dni. Widzę, że mam dużą rozbieżność w szacowanym czasie wysyłki i myślę, że jest to spowodowane błędnie naliczanym czasem wysyłki, właśnie przez takie sytuacje. Skoro w jednym zamówieniu są dwa produkty z różnym czasem wysyłki to skąd system ma wiedzieć który produkt wysyłam pierwszy.

 

Odpowiedź pracownika allegro:

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Czasy wysyłki są przypisane do metod dostaw, więc nie mogą się one różnić. 

Jeśli Klient wybrał np. w jednym zamówieniu dwie oferty z cennikiem, gdzie macie Państwo dodane Allegro Kurier DPD, przewidywany czas dostawy będzie taki sam w obu ofertach dodanych do zamówienia.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

@stylus_sklep_pl Moim zdaniem odpowiedź wprowadza Cię w błąd ponieważ musisz zrealizować w tym krótszym czasie bo zostanie Ci naliczona "kara" za niezrealizowanie w terminie tej pierwszej. Najlepiej jakby to był osobny zakup, ale,,,,czy zawsze tak się da?

oznacz moderatorów

stylus_sklep_pl
#9 Pomysłodawca#

Tak też uważam. Allegro wprowadza w błąd kupujących swoimi obliczeniami czasu dostawy. Klient kupi 2 przedmioty: jeden z czasem wysyłki 1 dzień, drugi 3 dni. i wybierze dostawę Allegro DPD. Pomimo, że nadam produkty w deklarowanym terminie to i tak w najbliższym czasie będę miał wyświetlany dłuższy czas dostawy niż ten deklarowany co może zniechęcić klientów do zskupu. Proponuję serwisowi usunąć te obliczenia czasów dostaw bo tylko wprowadzają ludzi w błąd. 

oznacz moderatorów