anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy generując zestawienie sprzedaży jest ono pomniejszone o zwroty?

InniSklep
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie, czy jesli generuje zestawienie sprzedaży z całego miesiaca np. listopada to czy w tym zestawieniu są ujęte zwroty od klieta?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@InniSklep Cześć, jest to całkowita wartość sprzedaży, bez pomniejszenia o zwroty. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

malszell
#8 Zapaleniec#

Z moich obserwacji nawet to jak klient kupi i 10 sek potem anuluje zamówienie też będzie w tym raporcie sprzedaży , jak nie dokona płatności za towar i anulują ci tą sprzedaż też będzie w tym raporcie , @ko_alka proszę daj znać czy mam racje , jestem od niedawna na allegro więc sama się jeszcze tutaj uczę 

dziekuje 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malszell Możesz podać przykład zamówienia, które zostało anulowane, ale jest ujęte w raporcie?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

malszell
#8 Zapaleniec#

@nat_not , bardzo prosze 

d75a6850-9a58-11ee-b6f2-3b71249455c1

mam je  w miesięcznym raporcie sprzedaży wygenerowanym w  pliu csv, a jak sprawdzam w zamównieanch anulowanych na koncie allegro to ten nr tez tam jest. Dodam , że generując raport nie uzględniam wielku parametrów np status zamówienia, więc odkryłam przypadkowo, ze oferty anulowane są w raporcie sprzedaży 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malszell Czy na pewno podany numer jest poprawny? Nie mogę na jego podstawie zlokalizować zamówienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

malszell
#8 Zapaleniec#

@nat_not 

tak,  d76516b0-9a58-11ee-b6f2-3b71249455c1 jest poprawny . Sprzedaż anulowana z powodu braku wpłaty , 14 gru 2023, 09:16

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malszell Dziękuję. Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@malszell Dostałam informację, że anulowane zamówienia nie pojawiają się w zestawieniu ani w wynikach jakości sprzedaży. W związku z tym proszę Cię o ponownie sprawdzenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

malszell
#8 Zapaleniec#

Hej, dziekuję za sprawdzenie, niestety widze to w raporcie , wpłata nie została uiszczona, wiec zamówienie zostało automatycznie anulowane. Nie powinno tak być że w rap sprzedaży znajdują się niopłacone transakcje, skoro sprzedaży nie było.  Proszę o sprawdzenie 

d86f3e96-9a59-11ee-bf2b-597dc4a67eedIN_PROGRESSPAYUno  Allegro Kurier DPD
oznacz moderatorów