anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy jest możliwość uzyskania nagrania z kamery monitoringu paczkomatu?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tokadorek
#1 Nowicjusz#

Prawdopodobnie dzisiaj lub wczoraj po godzinie 15 na parkingu przy paczkomacie allegro ktoś uszkodził mi samochód. Widzę w na paczkomacie są dwie kamery (prawdopodobnie mają pełny kąt widzenia). Są w idealnym miejscu gdyby coś nagrały. Czy jest możliwość udostępnienia  mi przez Państwa tych nagrań, czy muszę o to wystąpić do policji?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
komis-bell
#21 Demiurg#

Raczej tylko na wniosek policji. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musisz się skontaktować z właścicielem paczkomatu: @Allegro_One

oznacz moderatorów
tokadorek
#1 Nowicjusz#

Dzięki. Przydało się

oznacz moderatorów
tokadorek
#1 Nowicjusz#

Mam już info. Wystarczy zadzwonić na infolinię paczkomatów allegro i poprosić o udostępnienie nagrań. Teraz tylko czekam na nagrania. Oby tylko coś nagrały. Poza tym sympatyczna Pani na infolinii

oznacz moderatorów
Client:60956207
#10 Popularyzator#

Zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych, nagrania z monitoringu mog być udostępnione jedynie zgodnie z określonymi zasadami. W przypadku monitoringu w miejscach publicznych, takich jak paczkomaty, osoba monitorowana ma prawo do uzyskania informacji o przetwarzaniu jej danych oraz dostępu do tych danych, jeśli jej wizerunek został zarejestrowany. Jednakże, udostępnienie nagrań z monitoringu zależy od kilku czynników, w tym przepisów prawa oraz procedur określonych przez administratora monitoringu.

W przypadku sytuacji, w której doszło do incydentu, taki jak uszkodzenie samochodu na parkingu przy paczkomacie, zaleca się skontaktowanie z administratorem monitoringu, który może udzielić informacji na temat procedur uzyskania nagrań z monitoringu w związku z incydentem. W niektórych przypadkach, konieczne może być zaangażowanie organów ścigania, takich jak policja, w celu uzyskania nagrań z monitoringu.

Warto również pamiętać, że zasady dotyczące monitoringu wizyjnego są uregulowane przepisami prawa, w tym RODO, dlatego zaleca się skonsultowanie się z odpowiednimi źródłami lub specjalistami w dziedzinie ochrony danych osobowych w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat udostępniania nagrań z monitoringu.

oznacz moderatorów