anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś otrzymał mail od Ralph Lauren ?

StylesDigger
#8 Zapaleniec#

Otrzymałam mail "niby" od Ralph Lauren który szedł przez Allegro dotyczący sprzedaży przeze mnie jednego produktu tej firmy /gdzie go kupiłam , zdjęcie metek , czy jest oryginalny?/ Dają mi jakiś czas na wyjaśnienie .Co mam z tym zrobić?

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

Lepiej ominąć takie maile, może sprawdzili twoją sprzedaż i mają pytania!😁

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

Lepiej ominąć takie maile, może sprawdzili twoją sprzedaż i mają pytania

@LEW433 naprawdę lepiej ominąć🤔

oznacz moderatorów

StylesDigger
#8 Zapaleniec#

Dziwne to trochę , napisali mi to już drugi raz, to samo , taki sam mail. Sprzedaje sporadycznie , mało tego są zdjęcia metek i tak dalej, więc nie wiem o co im chodzi.

oznacz moderatorów

StylesDigger
#8 Zapaleniec#

W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@StylesDigger  być może to konkurencja próbuje cię zastraszyć. Przedstawiciel marki raczej zwróciłby się do allegro, a oni zablokowaliby ci sprzedaż do wyjaśnienia. 

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  możecie sprawdzić czy ta wiadomość pochodzi od podmiotu uprawnionego do takich działań?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StylesDigger czy możesz przesłać tą wiadomość e-mail za pomocą opcji [przekaż dalej] na adres spolecznosc@allegro.pl ? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

StylesDigger
#8 Zapaleniec#

Wysłana

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@StylesDigger dziękuję! Przekazałam ją do odpowiedniego działu, jednak nie mamy możliwości zweryfikowania czy to wiadomość od Ralph Lauren. Natomiast producent raczej kontaktowałby się z Tobą w bardziej oficjalny sposób, szczególnie jeśli chodzi o sprzedaż jednego produktu.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

StylesDigger
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak sobie pomyślałam. Więc najlepiej nie odpowiadać na takie maile.

Dziękuję raz jeszcze pozdrawiam Agnieszka

oznacz moderatorów

mimossapl
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam, też dostałem takiego maila, sprzedaję oryginalne buty, faktury i zdjęcia kazali mi przesłać na ralphlauren@sellercompaliance.org . Jak u Ciebie potoczyła się dalej ta sprawa?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mimossapl Cześć. Ze swojej strony nie mamy możliwości zweryfikowania, czy to rzeczywiście przedstawiciel marki wysłał do Ciebie tę wiadomość.

W tej sprawie najlepiej napisz bezpośrednio na CustomerAssistance@RalphLauren.eu i przekaż mejla, którego otrzymałeś. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

StylesDigger
#8 Zapaleniec#

Witam ja zaczęłam ignorować te mail-e , bo otrzymałam już 4 takie same. Wrzucam do spamu i usuwam. 

oznacz moderatorów

Ewkaa_2005
#7 Wielbiciel#

Witam, właśnie dostałem podobnego e-maila z prośba o wyjaśnienie . Jak u Pana ta historia ? Odpowiadał Pan im na wiadomość? 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów

mimossapl
#7 Wielbiciel#

Nie odpowiedziałem, co chwile wysyłają, olewam 

oznacz moderatorów