anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący może wystawić ocenę nie polecam jak nie odebrał przysłki

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

kupujacy zamówił towar wysłaliśmy niezwłocznie a kupujący odstapił od umowy i nie odebrał przesyłki celowo. Czy ma w tym przypadku możliwośc wystawawić ocenę nie polecam ?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

komis-bell
#21 Demiurg#

Niestety ale ma taką możliwość.

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

obłed nas orznął i jesio może obgadac dobre !

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Zawsze można delikwenta podać do sądu. Były już wyroki za komentarze na allegro.

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

do sadu o 100 złoty dobre ja byłem pewien,ze kupujacy musi odebrac przesyłke by wystawić nie polecam jak na konkurencyjnym portalu

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Był wyrok za negatyw za zakup pompki do akwarium za 20pln i kupujący beknął 1400pln kosztów sadowych musiał zdjąć negatyw i przeprosić w gazecie

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Tak może, nie może jakby anulował zakup.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@robertrutkowski Jak nie zrezygnował z zakupu to może, ale  co z zakupem skoro nie odebrał-nalezy do niego i pewnie zażądał zwrotu środków?

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

No tak zrobił sobie zabawe naszym kosztem 

oznacz moderatorów

tomsyty
#9 Pomysłodawca#

W sytuacji gdyby wystawił składaj wniosek do Allegro o usunięcie komentarza. Miałem już taką sytuację - komentarz wystawiony był przed terminem odebrania przesyłki, to było wystarczające dla konsultanta Allegro, usunęli.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak pisz do Allegro o usunięcie.

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

jasne że tak

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

To taki przykład absurdu jakim są regulaminy ułatwiające życie sprzedawcom--Allegro piszą nam tak wtedy(Nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które mogą pomóc Ci w codziennej pracy.)

A wychodzi tak że tobie szkodzą a klient może wszystko

oznacz moderatorów

robertrutkowski
#9 Pomysłodawca#

W samo sedno . Ty możesz tracić klient może zniszxzyc towar odesłać handluje tu 17 lat i dużo widziałem. Ale place rachunki mce Ok 10 tys złoty I ja ten gorszy zawsze . 

oznacz moderatorów