anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zmienić wysokość obniżki w ramach blackweek?

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Pytanie jak w temacie. Czy zgłaszając ofertę do blackweek z obniżką -20% mogę  po kilku dniach zmienić wartość tej obniżki np na -10%? I druga sprawa to czy jak juz zgłosze oferte do programu to mogę w trakcie trwania obniżki zmienić limit sztuk który może zakupić klient w ramach ceny promocyjnej?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl Oferty są weryfikowane i akceptowane w momencie ich zgłaszania do kampanii. Podnoszenie ceny produktu w trakcie trwania Black Weeks zaprzecza idei samego wydarzenia. Jeśli chciałbyś wycofać którąś z ofert, napisz bezpośrednio do Strefy Okazji przez formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Ok, a w drugą stronę? tzn zgłoszę ofertę z obniżką -10%, to po kilku dniach w razie czego moge zwiększyć do -20%?   ( to moja pierwsza przygoda z tą akcją więc nie mam doświadczenia w tej kwestii). A drugie pytanie to czy mogę w trakcie trwania tej obniżki zmienić (zwiększyć) limit sztuk możliwych do zakupu przez jednego klienta?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@barwyflory_pl Tak, możesz pogłębić obniżkę, ale kwota aktualnej ceny promocyjnej będzie wtedy widniała jako przekreślona (najniższa cena z ostatnich 30 dni). Limitu nie można zmieniać w trwającej ofercie dodanej do kampanii.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów