anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę mieć podpięte różne rachunku bankowe w zależności od rynku sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
wiki0441
#13 Ambasador#

Witam, dziś ustawiłam nr konta dla transakcji na allegro.cz.  @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy mogę prosić o sprawdzenie, czy faktycznie ustawiłam nowy numer konta tylko dla allegro.cz? Czy nie zmieniłam numeru dla allegro.pl? Rozumiem, że mogę mieć podpięte różne rachunki bankowe dla różnych rynków?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mikeza
#20 Guru#

pobrania z Czech idą na konto allegro finanse, a gdzie je potem wypłacisz to już Twoja wola, ustawiasz takie konto jakie Ci pasuje.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

Dziękuję

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wiki0441 sprawdziłam to i masz dwa konta bankowe - polskie już zweryfikowane i aktywne oraz zagraniczne, które jest w trakcie weryfikacji 🙂 Możesz przypisać konto bankowe do wypłat w innej niż PLN walucie. Po pierwszej sprzedaży na rynku zagranicznym, na przykład czeskim, wybierz numer rachunku i zapisz ustawienia wypłat dla wybranej obcej waluty. Możesz też zrobić to wcześniej, w dowolnym momencie. 
Aby to zrobić p
rzejdź do zakładki Ustawienia wypłat, w sekcji Wypłaty CZ kliknij [zmień ustawienia]. Wybierz numer rachunku bankowego, na który chcesz otrzymywać wypłaty w koronach czeskich. Sprawdź, jak często Twoje wypłaty będą realizowane. Kliknij [zapisz].

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wiki0441
#13 Ambasador#

dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów